مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 1091853144175045260

جشن عموهای شبکه 2 برای نیمه شعبان

عموهای فیتیله‌ای فردا با تدارک سرودهای شاد و نمایش‌های فیتیل کمان، خیمه شب بازی و کنسرت موش‌ها ولادت فرخنده امام عصر(عج) را جشن می‌گیرند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، محمد مسلمی، کارگردان و بازیگر «فیتیله، جمعه تعطیله» با اعلام این ‌خبر گفت: در سالروز خجسته امام دوازدهم شیعیان برنامه عموهای فیتیله‌ای با ساختار متفاوتی پخش می‌شود. در این ویژه‌برنامه «یک بازی، ‌یک خاطره»، «سفرنامه عموهای فیتیله‌ای» و «آقای جالب» از برنامه حذف و ترانه‌های شنیدنی، نمایش‌های پرنشاط و بخش‌ نمایشی تازه جایگزین این‌‌ها شده است. مسلمی افزود: دوشنبه عموهای فیتیله‌ای علاوه بر اجرای ترانه‌هایی با مضمون امام زمان(عج)،‌ ترانه‌ای ویژه را تقدیم اقوام مختلف ایرانی می‌کنند.

به گفته وی در این ترانه عموهای فیتیله‌ای با گویش شیرین اقوام ایرانی،‌ شمالی، جنوبی،‌ ترکمن و.. این عید خجسته را به همه هموطنان تبریک می‌گویند.

مسلمی از اضافه شدن بخش تازه‌ای به این برنامه خبر داد و گفت: از فردا بخش فیتیل کلاسیک در برنامه گنجانده می‌شود.

وی با بیان این ‌که فیتیل کلاسیک، کارهای کمدی کلاسیک مثل لورل هادری و... را در ذهن مخاطبان تداعی می‌کند‌، افزود: این بخش درست مثل نمونه‌های یادشده سیاه و سفید تولید شده و روایت‌های خنده‌داری را پیش‌روی مخاطبان قرار می‌دهد.

جواد رضویان و حمید لولایی در جشن ایثارگران

تهیه‌کننده جمعه به جمعه، خونه به خونه نیز گفت: سوم تیر، با تدارک ویژه‌‌برنامه‌های شاد و جذاب، میلاد باسعادت حضرت قائم(عج) را جشن می‌گیریم.

مجید قناد افزود: این هفته با توجه به ایام شعبانیه سرود‌های ویژه‌ای برای این مناسبت داریم و در نمایش‌های خود به موضوع مهربانی و مهرورزی می‌پردازیم.

وی تصریح کرد: در کنار همه بخش‌های متفاوت و جذاب برنامه، مسابقه نیز داریم که به صورت حضوری، پیامکی و تلفنی برگزار می‌شود.تهیه‌کننده «جمعه‌ به ‌جمعه، خونه ‌به ‌خونه» افزود: این برنامه در استان اصفهان و با حضور کودکان اصفهانی برگزار می‌شود که با کمک همکاران خوبم در مرکز صداوسیمای استان اصفهان تمام کودکان ایران می‌توانند به صورت زنده از شبکه دو و شبکه استانی اصفهان برنامه را ببینند.

برنامه «جمعه به جمعه، خونه به خونه» فردا در سالروز ولادت امام عصر(عج) ساعت 9 و 30 دقیقه از اصفهان برای مخاطبان شبکه دو پخش می‌شود.شبکه دو همچنین فردا‌ ساعت 21 و 10 دقیقه با دعوت از چهره‌های فرهنگی و هنری کشور ولادت حضرت قائم(عج) و روز جانباز را جشن می‌گیرد. این برنامه را با اجرای رحمان نظام اسلامی،‌ بهروز تشکر و فرهاد فخربخش تماشا کنید.به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه با حضور 1500 نفر از ایثارگران و خانواده‌هایشان در مجتمع فرهنگی، رفاهی ملاصدرا برگزار می‌شود.

یوسف تیموری،‌ حمید لولایی،‌ جواد رضویان از بازیگران سریال «خروس» در این ضیافت شرکت می‌کنند براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این برنامه عمو پورنگ، خاله سارا و عمو مهربان نیز به اجرای برنامه می‌پردازند.