مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3469837663443778167
بازی هفته

«ندای وظیفه» مجالی در بتل رویال می‌یابد؟

بعید است در دنیای تکنولوژی این روزها زندگی کنید و خبری از بازی‌های Battle Royale نشنیده باشید. در حالی که بازار در دست دو عنوان PUBG و Fortnite است، اما آخر این هفته رقیب گردن کلفت و سرسختی منتشر خواهد شد که اتفاقا نسخه بتای عمومی آن نیز با تمجید فراوانی همراه بود.

Call of Duty: Black Ops IV از راه میرسد تا اولین عنوانی از این فرنچایز محبوب باشد که فاقد بخش داستانی است و همچنین نسخه PC آن تنها روی پلتفرم شرکت بلیزارد یعنی بتلنت منتشر میشود. مجموعه «ندای وظیفه» طرفداران زیاد بخش داستانی را ناامید خواهد کرد، هرچند به زور بخشی موسوم به Solo Missions در آن گنجانده شده که با شخصیتهای اصلی بخش چند نفره بازی که خط داستانیشان بین شماره دوم و سوم مجموعه Black Ops قرار دارد، کمی بیشتر آشنا شوید. Blackout مدکاملا جدید و بتلرویال این بازی است که صد بازیکن بهصورت همزمان را در خود جا خواهد داد. همچنین زامبیها نیز در این نسخه حضور دارند.

پروژه بعدی راکاستیدی، نسخه جدیدی از آرکام خواهد بود

بر اساس شایعهای جدید، استودیوی بازیسازی راکاستیدی (Rocksteady) روی بازی جدیدی از شخصیت محبوب بتمن کار میکند که با عنوان DCs Arkham Universe شناخته میشود. شایعات قبلی حاکی از این بودند که پروژه جدید این استودیو درباره کمیکهای Justice League خواهد بود اما ظاهراً این قضیه اشتباه است.

بر اساس اطلاعاتی که توسط کاربران وبسایت ResetEra جمعآوری شده است، این بازی احتمالاً در فصل پائیز سال 2019 میلادی برای کنسولهای نسل فعلی و رایانههای شخصی عرضه خواهد شد و حاوی حالتهای تک نفره، Co-Op و چند نفره خواهد بود.