مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3443203697958105892

حق با شماست

# راهبندان

رضایی از تهران:

در خیابان زهدی در ساعات شلوغی و تعطیلی ادارات و... دستفروشان و وانت‌بارها که در حاشیه خیابان ایستاده ومشغول کاسبی هستند باعث ترافیک بسیار سنگین و راه‌بندان می‌شوند. چرا سازمان‌های مربوطه برای اسکان آنها اقدامی نمی‌کنند؟

# سد ـــ معبر

شمس از تهران:

پارک خودروهای نمایشگاه‌داران در خیابان‌های هنگام و تکاوران باعث شلوغی این خیابان‌ها شده و توقف و پارک را برای خودروهای دیگر با توجه به نبود پارکینگ عمومی سخت کرده است.

# حق ـــ عابران

رسول بیگی از تهران:

چرا مسؤولان به ایستگاه‌های صلواتی در معابر کم عرض اجازه فعالیت می‌دهند؟

بافت ـــ فرسوده

زهرایی از قم:

بافت‌های فرسوده در قم که کوچه‌هایی با عرض کم و خانه‌های سست دارد نیاز به بازسازی دارد و متاسفانه وزارت مسکن و شهرسازی اقدامی بابت نوسازی انجام نمی‌دهد.

# اتوبان ـــ تاریک

کیانی از ورامین:

اتوبان امام رضا (ع) از حد فاصل بی بی شهربانو تا گرمسار آسفالت بسیار نامناسبی دارد و در خیلی از نقاط بدون روشنایی است .

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

جوابیه

درپی درج پیامی با عنوان «گره ترافیکی» و درخصوص مشکل ترافیکی در آزادراه تهران - کرج در محدوده پل فردیس و زیرگذر متروی گرمدره به استحضار میرساند در ادامه پنجبانده کردن آزادراه مذکور ادارهکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان البرز قرارداد انجام مطالعات مرحله اول و دوم عملیات ساماندهی ترافیکی آزادراه تهران - کرج را با شرکت مهندسین مشاور منعقد کرده و در حال انجام است، همچنین در حال حاضر در محدوده پل فردیس تا مهرویلا پیمانکار در حال انجام عملیات تعریض شامل خاکبرداری، حمل مصالح حاصل از خاکبرداری، جابهجایی دیوارهای پیشساخته، جابهجایی و جمعآوری درختان واقع در محدوده تعریض و همچنین تعریض پلهای واقع در محدوده است.