مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3440973101158868909
حاضر نیستیم تیمی از ایران در آسیا آسیب ببیند، حتی پرسپولیس

جواد نکونام: لیگ برتر، نساجی را کم داشت

جواد نکونام سرمربی نساجی قائمشهر در کنفرانس بازی با پرسپولیس حرف‌های جالبی زد:

برای این بازی خوشحالیم

ابتدا به‌خاطر تاخیر عذرخواهی می‌کنم. درباره بازی هم باید بگویم که خوشحال هستیم جلوی پرسپولیس بازی می‌کنیم. پس از سال‌ها دوری از لیگ برتر این یک آرزو برای نساجی و مردم مازندران بود که در لیگ برتر باشند. ما حالا این شانس را داریم که مقابل تیم‌های خوب لیگ برتر بازی کنیم. امیدوارم بازی خوبی همراه با نتیجه برای ما باشد.

جاسوس در تمرین نساجی

در این مورد بحثی ندارم. خیلی‌ها می‌توانند بیایند تمرین ما را نگاه کنند. من با این چیزها غریبه نیستم. در همه جای دنیا و حتی در تیم‌های بزرگ از این اتفاق‌ها می‌افتد. اگر من هم بتوانم از سایر تیم‌ها اطلاعات کسب می‌کنم. در جام‌جهانی انگلیسی‌ها انحصار مخصوص دور زمین را بالاتر بردند تا کسی تمرینات‌شان را نبیند.من باید زرنگ باشم که اجازه ندهم این اتفاق‌ها بیفتد. در هر صورت مشکلی نیست.

حاضر نیستیم پرسپولیس آسیب ببیند

ما گفته بودیم که در هر تاریخی که پرسپولیسی‌ها بخواهند با آنها بازی می‌کنیم. چون اصلا دوست نداریم هیچ تیم ایرانی در آسیا ضربه بخورد.

پرسپولیس همیشه پرسپولیس است

شک نداشته باشید که نمی‌شود با یکی دو بازی اخیر پرسپولیسی‌ها را قضاوت کرد. آنها همیشه پرسپولیس هستند.هم خودشان بزرگ هستند و هم هواداران بزرگی دارند.ما نقاط ضعف و قوت آنها را بررسی کرده‌ایم. ان‌شاءا... که یک روز خوب برای ما رقم بخورد و بتوانیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

ترجیح می‌دهیم بازیکن ایرانی بگیریم

بازیکن خوب خارجی باید بیاید و در تمرینات نساجی تست بدهد. آن بازیکنانی هم که آمدند و رفتند مورد تایید ما قرار نگرفتند و دور از انتظار بودند. با این قیمت دلار هم ترجیح می‌دهیم یا بازیکن ایرانی بگیریم یا کیفیت بازیکنانی که داریم را ارتقا ببخشیم.