مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3440708744107534007

65 درصد تهرانی‌ها بیننده خندوانه بودند

برنامه خندوانه بیش از 65 درصد از مخاطبان تهرانی را پای تلویزیون نشاند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نتایج نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما درخصوص میزان بینندگان برنامه خندوانه نشان داد افزون بر 65 درصد از مخاطبان تلویزیون در تهران برنامه خندوانه را تماشا کردند. گفتوگوی محققان مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما با مخاطبان تهرانی نشان داد 6/65 درصد این افراد با اشتیاق برنامه خندوانه را دنبال کردند. براساس این مطالعه حضور «جناب خان» محبوبترین بخش برنامه را تشکیل میدهد.

جناب خان 2/73 درصد محبوبیت در میان مخاطبان داشته است و خندانندههای برنامه در رده بعدی محبوبیت برای مخاطبان قرار دارند. رامبد جوان 3/96درصد رضایت مخاطبان را در اجرای برنامه کسب کرده و برخوردهای مودبانه با مخاطب و حاضران در استودیو و حفظ احترام مهمانان برنامه،از علل محبوبیت وی در اجرای خندوانه عنوان شده است. 89 درصد از بینندگان این برنامه در پاسخ به پرسشگران درباره علل تماشای خندوانه، «ایجاد نشاط» را علت تماشای آن دانستند و در حد زیاد و خیلی زیاد از این موضوع ابراز رضایت کردند.

در کل برنامه «خندوانه» در نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار از مخاطبان تهرانی، به علت رعایت شئونات در کنار ایجاد شادی در میان مردم با رضایت 94/8 درصدی مخاطبان مواجه شده است. این برنامه همزمان با آغاز ایام سوگواری حضرت اباعبداللهالحسین(ع) تا پایان ماه صفر پخش نخواهد شد.