مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3438311621283070238
شکایت زن 20 ساله از شوهر 16 ساله :

شوهرم با بچه‌های محل بازی می‌کند!

یک زن 20 ساله از شوهر 16 ساله اش شکایت کرد که او را به عناوین مختلف اذیت میکند و به جای اینکه به فکر زندگی مشترکشان باشد اکثر اوقات خود را صرف بازی با بچه‌های محل می‌کند.

خدیجه نزد ماموران گفت: من مرتب باید در کوچه و خیابان دنبال شوهرم بگردم و با التماس او را به خانه ببرم!

بر اساس شکایت خدیجه ماموران پاسگاه کلانتری 16 تهران شوهر 16 ساله خدیجه را به کلانتری بردند. در کلانتری معلوم شد آنها بطور غیرقانونی ازدواج
کردهاند.

پرونده ای در این زمینه تشکیل شد و با آدرسی که عبدالله در اختیار ماموران پاسگاه گذاشت عاقد را نیز به پاسگاه جلب کردند. عاقد و زن و شوهر برای تعیین تکلیف به دادسرای تهران اعزام گردیدند.

مردی که هیچوقت از دو زن کمتر نداشت!

چند روز قبل مرد پنجاه ساله ای به اداره پزشکی قانونی آمد و اظهار داشت که طفل دو سالهام بدست زنم مسموم شده است. بلافاصله دکتر این کودک را معاینه کرد و آثار مسمومیت را در کودک یافت و دستور داد که جسد به اداره پزشکی قانونی حمل شود.

پدر این طفل امروز گفت: من تا بحال متجاوز از 8 زن گرفته ام و هیچوقت یاد ندارم که از دو زن کمتر در خانهام باشد. هنگامی که مادر این طفل را طلاق دادم، او شش بچه برایم باقی گذاشت که کوچکترین آنها همین پسر بود. من روز قبل پس از صرف ناهار به دکان رفتم و شب که مراجعت کردم دیدم جلوی خانهام شلوغ است و بمن اطلاع دادند که طفل کوچکتر مرده ! بلافاصله به مریضخانه رفته و دیدم طفل معصوم مسموم شده است.چون مطمئن هستم این عمل به دست دو زنی که فعلا در منزل دارم صورت گرفته لذا به مقامات قضایی شکایت بردم و هر دو را توقیف کردند. دیشب برای اولین بار در طول عمرم در خانهام همسری نداشتم. تا عصر امروز مسلما یک زن میگیرم چون من بدون زن نمیتوانم زندگی کنم.

روزنامه کیهان 1353