مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3400014352856196810
مهاجم سنگالی آبی‌ها به عجمان پیوست

وعده استقلال-تیام در فیفا

مامه تیام به صورت رسمی قرارداد نهایی خود را با باشگاه عجمان امارات به مبلغ 1/2 میلیون دلار امضا کرد. این باشگاه در گذشته هم بازیکنانی در اختیار داشت که در استقلال بازی کرده بودند، از جمله علی سامره. آنها از طریق یک مدیر برنامه ایرانی تلاش کردند تیام را در اختیار بگیرند و در نهایت موفق شدند.

تیام در شرایطی رسما به عجمان پیوست که با استقلال فسخ قرارداد قانونی نکرد و یکطرفه دست به چنین کاری زد. تیام دو بار برای استقلال نامه ارسال کرد و توقع داشت باشگاه با توجه به بندهای قرارداد رضایتنامه‌اش را صادر کند، به همین خاطر وقتی جوابی دریافت نکرد به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کرد و تصمیم گرفت به صورت رسمی با عجمان امضا کند. تیام اعتقاد دارد باشگاه استقلال در نهایت 200 هزار دلار از انتقال او نصیبش می‌شود و بنابراین رفتن پرونده به فیفا، تنها پول را با تاخیر به دستانش می‌رساند.

ایجنت تیام در این باره به جام‌جم می‌گوید: وقتی پرونده‌ای به فیفا می‌رود نزدیک به یک سال طول می‌کشد تا به آن رسیدگی کامل شود. در این پرونده‌ها اعتراض و... هم وجود دارد. به همین خاطر زمان زیادی لازم است. باشگاه استقلال می‌توانست همین حالا 200 هزار دلار را دریافت کند ولی این کار را نکرد. حالا باید یک سال منتظر ماند و این پول را بگیرد. فراموش نکنید رسیدگی به این پرونده‌ها هزینه هم دارد. تیام و مدیر برنامه‌هایش اعتقاد دارند قطعا در این پرونده حتما برنده خواهند شد. نکته اینجاست که در قرارداد تاکید شده تیام در صورت پرداخت 200 هزار دلار می‌تواند از استقلال برود. عجمانی‌ها هم با علم به این موضوع که پرونده به طور کامل به نفع تیام است، با او قرارداد
امضا کردند.