مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3400013483153323199

نعمتی: چرا باید استقلال خوزستان را دست‌کم بگیریم؟

مهم‌ترین ترس هواداران پرسپولیس این است که تیم‌شان در ادامه راه بابت دو پیروزی که مقابل پدیده و فولاد خوزستان کسب کرده، مغرور شود و بخصوص تیم‌های پایین جدولی مثل استقلال خوزستان را دست کم بگیرد.

اما سیامک نعمتی، ستاره دیدار قبلی سرخپوشان در این خصوص به جام‌جم گفت: برای همه حریفانمان برنامه خاصی داریم و مطمئن باشید قرار نیست بازیکنان پرسپولیس، هیچ تیمی بخصوص استقلال خوزستان را دست‌کم بگیرند. ما می‌دانیم دست‌کم گرفتن حریفان یک اشتباه بزرگ است؛ زیرا آنها به‌خاطر قرار گرفتن مقابل پرسپولیس، به‌صورت طبیعی دارای انگیزه‌های زیادی هستند و اگر قرار باشد ما هم این انگیزه‌ها را نادیده بگیریم، وضعیت‌بدی برایمان به وجود می‌آید.

نعمتی اضافه کرد: هدف اصلی ما کسب عنوان قهرمانی در این فصل است و از خواسته‌هایمان کوتاه نمی‌آییم. می‌خواهیم بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم و خودمان را به سایر رقبا تحمیل کنیم.

این‌که در هفته دوم توانستیم دوباره به صدر جدول برسیم، بسیار مهم بود و حالا باید تلاش کنیم پایان فصل، جایگاه مان را در صدر نگه داریم. قطعا پرسپولیس توانمندهای بالایی دارد که می‌تواند با استفاده از آن، در هر مسابقه‌ای به برتری برسد اما خیال هواداران هم راحت باشد زیرا بازیکنان تیم ما آنقدر حرفه‌ای هستند که نیازی به دست کم گرفتن حریفان نداشته‌باشند.

از این بازیکن در مورد شانس وی برای رسیدن به تیم ملی نیز پرسیدیم که گفت: خدا را شکر توانستم در بازی با فولاد، برای اولین بار از زمان حضورم در پرسپولیس، دو گل در یک بازی به ثمر برسانم و این موضوع انگیزه‌هایم را بالا برد. البته از انگیزه‌های فراوانی بهره می‌برم و امیدوارم طوری در ادامه فصل به کارم ادامه دهم که شانس رسیدن به تیم ملی برایم زنده شود.

هیچ چیز بعید نیست و من هم با امیدواری و روحیه بهتری بازی‌ها را دنبال می‌کنم، اما هدف اصلی‌ام، همیشه کمک کردن به پرسپولیس است.