مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3400008404097550218

مظاهری با پرسپولیسی‌ها تمام کرده است!

این روزها بیش از گذشته ماجرای جدایی احتمالی علیرضا بیرانوند را می‌شنوید. این بازیکن از باشگاه بشیکتاش ترکیه پیشنهاد بسیار خوبی گرفته و علاقه‌مند است خیلی زود، به‌عنوان یکی از لژیونرهای ایران مطرح شود، اما مدیران باشگاه به این بازیکن اجازه جدایی نمی‌دهند و فقط به یک شرط، ماجرای مذاکره و ملاقات با مدیران باشگاه بشیکتاش ترکیه را پذیرفته اند که حرفی از انتقال در پنجره نقل و انتقالات تابستانی نباشد.

بعد از پایان نیم فصل اما، مدیران پرسپولیس نیز راضی به جدایی بیرانوند می‌شوند؛ زیرا تا آن زمان محرومیت باشگاه به پایان می‌رسد و می‌توانند بازیکن جدیدی در پست بیرانوند استخدام کنند. در همین زمینه شنیدیم مذاکرات بسیار خوبی از جانب پرسپولیسی‌ها با محمدرشید مظاهری صورت گرفته و این بازیکن در انتظار اتمام نیم فصل است تا پرسپولیسی شود.

یکی از نزدیکان به باشگاه پرسپولیس در این خصوص به ما گفت: «نمی‌خواهم این موضوع را رد یا تائید کنم. اما از دو ماه قبل، مذاکراتی با مظاهری داشتیم. حتی این بازیکن را می‌خواستیم در نیم فصل لیگ قبلی به خدمت بگیریم، اما بیرانوند ماند و باشگاه هم از نقل و انتقالات محروم شد. هر اتفاقی در این زمینه ممکن است رخ بدهد.»