مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3400001611464177816
استقلال خوزستان -پرسپولیس؛ برانکو فقط به برد فکر می‌کند

آزمون آسان صدرنشین

تیم برانکو امشب مانند هفته اول مهمان است. پرسپولیس که ماه‌هاست به صدرنشینی عادت کرده در بازی امشب حریفی از قعر جدول را رودرروی خود می‌بیند: تیمی از رده سیزدهم جدول.

استقلال خوزستان فصل قبل به اندازه کافی بحران به خود دید و در لحظات پایانی در لیگ ماند و این فصل هم همان قصه فصل قبل را دوباره از نو می‌نویسد. داریوش یزدی سرمربی این فصل استقلال خوزستان همچنان درگیر بحران‌ها و کشمکش‌های خسته‌کننده و سریالی است. این بحران‌های پیاپی، روح و جسم بازیکنان را فرسوده کرده است.

آبی خوزستان با این اوضاع نمی‌تواند لقمه گلوگیری برای پرسپولیس باشد. برانکو که از دو بازی سخت با پدیده و فولاد 6 امتیاز گرفته از این بازی آسان فقط برد می‌خواهد تا در صدر بماند. البته پرسپولیسی‌ها برای آن‌که ثبات همیشگی‌شان در صدر را به دست بیاورند، چشم به بازی سپاهان و پیکان (تیم‌های دوم و سوم جدول) در اصفهان دارند و امیدوارند این بازی با نتیجه مساوی تمام شود.

پرسپولیس اگرچه در نیم‌فصل اول از جذب بازیکن محروم بود؛ اما سه بازیکن کلیدی و گره‌گشا جذب کرد و امیدوار است نیم‌فصل اول را بدون مشکل به پایان برساند. اگر پرسپولیس با همین وضعیت به آخر خط نیم‌فصل اول برسد، آن وقت مهدی شریفی، مهدی ترابی و سروش رفیعی از پرسپولیس، تیمی خطرناک خواهند ساخت.

برانکو که نسبت به تیم فصل قبل سه بازیکن کلیدی خط میانی خود وحید امیری، فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان را از دست داده است، فقط به پایان نیم‌فصل اول فکر می‌کند تا جای خالی سه بازیکن فصل قبل، با سه خرید مطمئن پر شود. اگرچه در فوتبال امروز بازی آسان وجود ندارد؛ اما به نظر می‌رسد پرسپولیس برای برد در بازی امشب مشکلی پیش رو نداشته باشد.

برتری مطلق قرمزها

همه آمارهای خوب برای پرسپولیس. آنها سه بازی است که گل نخورده‌اند و سه بازی است که در هر دو نیمه پیروز شده‌اند. سه بار متوالی هم هست که استقلال خوزستان را شکست داده‌اند. خود استقلال خوزستان هم در سه بازی قبلی‌اش در لیگ نبرده است. آیا این «سه»ها تبدیل به چهار خواهد شد؟