مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3392284542893909118
بازی هفته

در کارزار بقا

این هفته دارندگان PS4 می‌توانند عنوان محبوب Daybreak Games را که مدتی پیش برای PC منتشر شد تجربه کنند.

این روزها، روزهای بتل رویالهاست و جنگهای جمعی و شدیدا پر زد و خورد. H1Z1 خود را بهعنوان یک شوتر بتل رویال سرعتی و بشدت رقابتی معرفی میکند. ابری سمی، نقشه زمین مبارزه را در بر میگیرد و کمکم به سمت مرکز آن شیوع مییابد. شما باید تنها یا بهعنوان عضوی از یک تیم پنج نفره پا به میدان بگذارید و برای بقای خود بجنگید.

در این نسخه، مد جدید اتو رویال را خواهید داشت. در این مد، چهار تایی سوار بر خودرو وارد میدان مبارزه میشوید و باید تمام سعی و توان خود را به کار بگیرید تا رقبا را از میدان به در کنید و آخرین خودرویی باشید که در صحنه باقی میماند. چهار نفر باید نهایت همکاری را داشته، آیتمهای قدرتی بهدست آورده و خودروهای دشمن را یکی پس از دیگری از بین ببرند و در عین حال از ابر سمی نیز بگریزند. یکی از همتیمیها هدایت خودرو و سه نفر دیگر تیراندازی و خنثی کردن تهدیدهای متعدد دشمن را بر عهده دارند!

تب پیکسلی

Dead Cells از عناوینی است که ویدئوهای معرفیاش به تنهایی میتوانند ضامن قوت و موفقیتش باشند. در معرفی این اثر آمده که Dead Cells داستان مخلوق یک آزمایش ناموفق کیمیاگری است که سعی دارد بفهمد در جزیره دائمالمتغیری که گرفتارش شده چه میگذرد. مبارزات سخت، اما منصفانه، کنترلهای دقیق و پاسخگو، دشمنان چالشبرانگیز و مرگ دائمی تجربهای خاص را برای شما رقم میزند.

سبک این گیم حالت هک اند اسلش/ پلتفرمینگ دارد. بیش از 90 سلاح و جادو در آن وجود داشته و نوع پیشروی در آن، قالبی غیرخطی دارد و از این حیث شبیه عنوان کلاسیک کسلوانیا است و این که برای رسیدن به پایان داستان از کدام مسیر پیشروی کنید به خودتان بستگی دارد. انواع و اقسام اتاقهای سری، گذرگاههای مخفی و مناظر و گرافیک چشمنواز از دیگر امتیازات این گیم هستند. این گیم برای پلتفرمهای PC, PS4, XOne, Switch منتشر میشود.