مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3363462572107408523
قسمت دوم برای درام پرفروش سیدارت مالهوترا

حضور «یک شرور» تازه روی پرده سینما

تهیه‌کنندگان درام دلهره‌آور و خانوادگی «یک شرور»، خبر تولید قسمت دوم آن را اعلام کردند. سیدارت مالهوترا برای دومین بار، نقش اصلی این فیلم پرفروش را به عهده دارد. اکتا کاپور تهیه‌کننده نسخه اصلی، قسمت دوم را با همکاری شرکت فیلمسازی معتبر و قدیمی دارما پروداکشن تهیه می‌کند.

کارن جوهر مدیر این شرکت، معرفیکننده مالهوترا به صنعت سینمای هند است. تا اینجای کار مشخص شده که موهیت سوری کارگردان نسخه اصلی، وظیفه کارگردانی قسمت جدید را هم به عهده دارد. با توجه به مرگ کاراکتر محوری زن فیلم در قسمت اول، تهیهکنندگان قسمت دوم در حال انتخاب یک بازیگر زن تازه هستند تا نقش مقابل مالهوترا را در جلوی دوربین بازی کند.

به نوشته سایت بالیوود هنگاما، کار نگارش فیلمنامه فیلم تازه شروع شده و قرار نیست خط اصلی داستان آن، در اختیار رسانههای گروهی قرار گیرد. به این ترتیب، مشخص نیست کاراکتر سیدارت مالهوترا در این داستان با کدام شخصیت منفی و شروری درگیر خواهد شد. اکتا کاپور گفته بعد از آنکه فیلمنامه آماده شد، زمان شروع فیلمبرداری و اسامی کامل بازیگران فیلم اعلام خواهد شد. اهل فن پیشبینی میکنند کلید فیلمبرداری یک شرور 2، تا زودتر از اواخر سال جاری میلادی زده نشود.

چند ماه قبل، رسانهها خبر تولید فیلم تازهای را توسط مالهوترا، اکتا کاپور و موهیت سوری دادند. در آن زمان، پیشبینی شد این فیلم قسمت دوم یک شرور است. اما آنها این موضوع را تکذیب کرده و گفتند در تدارک تولید فیلمی با مضمونی متفاوت از یک شرور هستند. این فیلم یک داستان عاشقانه بود که در یک شهر کوچک اتفاق میافتد. جالب این که، با وجود اعلام رسمی خبر تولید یک شرور 2، هنوز پیشرفتی در کار تولید آن یکی فیلم دیده نشده است!

یک شرور در سال 2014 به روی پرده سینماها رفت. در این فیلم، ریتیش دشموک کاراکتر شرور داستان، اقدام به قتل همسر مالهوترا (با بازی شرادها کاپور) میکند. ادامه داستان، تلاشهای مالهوترا برای پیدا کردن قاتل را به تصویر میکشد