مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3349673369435412835

پایان نامه

گرفتاری‌های بهترین ورزشکار معلول جهان: ساره جوانمردی را تقریبا اغلب مردم ایران می‌شناسند؛ بانوی معلولی که به عنوان بهترین ورزشکار معلول جهان شناخته شد و چند طلای المپیک را در کارنامه دارد اما او این روزها از شرایط شغلی خود گلایه دارد.

او در آخرین مصاحبه خود و درباره دلیل استخدام نشدنش گفته که سهمیه استخدام قهرمانان، شامل حال معلولان نمیشود، به گفته این بانوی ورزشکار کشورمان قانون عجیب و غریب استخدام قهرمانان نشان دهنده تبعیض بین ورزشکاران سالم و معلول است که اصلا پسندیده نیست و باید از سوی مسئولان راهکاری برای آن اندیشیده شود. او ساکن شیراز است و در صدر فهرست تیراندازی معلولان جهان قرار دارد.

تماشای خاله قورباغه: این روزها اگر دنبال یک سرگرمی خارج از خانه همراه کودکانتان هستید پیشنهاد ویژهای برایتان داریم، فیلم «خاله قورباغه» بتازگی در سینماهای کشورمان توسط حوزه هنری اکران شده است و توانسته جای خالی فیلمهای کودک و نوجوان را تا حدی بر پرده نقرهای سینما پر کند، همین چند روز پیش یعنی آخر هفتهای که گذشت ترانه علیدوستی بازیگر سینمای کشورمان دست دخترش «حنا» را گرفت و به تماشای این فیلم نشست، شما هم میتوانید همراه با کوچولوهایتان این فیلم را ببینید. فیلمنامه خاله قورباغه را هم فرشته طائرپور از چهرههای نام آشنای هنر کشورمان نوشته است.

شایعه هفته( عروس سردار در روسیه!): حضور هواداران ایران در جام جهانی روسیه در کنار زیباییهایش حواشی هم به همراه داشت؛ از جمله این که برخی کاربران در فضای مجازی با انتشار تصویری جنجالی از یک زوج هوادار تیم ملی در روسیه با پوششی نامناسب، آنها را پسر و عروس سردار عبداللهی معرفی کردند و متاسفانه خیلی زود هم این شایعه دست به دست چرخید در حالی که از کارت شناسایی که به گردن این دو هوادار آویخته شده، مشخص بود که نام صاحب عکس فردی به نام میلاد سوهانفروشانمقدم است که نمیتواند فرزند فرمانده قرارگاه خاتم باشد.

این چندمین مورد از اخبار منتشر شده در فضای مجازی طی روزهای اخیر است که خیلی زود نادرستی آن روشن میشود و نشان میدهد نباید نسبت به صحت این دست اخبار خوشبین بود.