مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3329054292929306207

راز مرگ مرموز پسر معتاد، 10 ساله شد

دیه پسر جوان که در تصادف ساختگی کشته شده است از صندوق بیت‌المال به خانواده‌اش پرداخت می‌شود.

به گزارش جامجم، ظهر نهم بهمن ماه سال 87 به پلیس خبر رسید پسر 28ساله به نام سیاوش در یکی از خیابانهای شرق تهران قربانی تصادف شده است.

پلیس به خیابان مورد نظر رفت و با جنازه عریان پسر جوان روبهرو شد. عریان بودن قربانی شک پلیس را برانگیخت و این فرضیه که سیاوش قربانی تصادف ساختگی شده باشد قوت گرفت. جنازه به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس به بررسی پرداخت. شواهد نشان میداد این پسر همان روز برای بستری شدن به کمپ ترک اعتیاد رفته بود که کشته شد. به این ترتیب پلیس به بازجویی از مدیر کمپ پرداخت.

مدیر کمپ گفت: پسر معتاد مدتی در کمپ بستری بود تا اینکه پدرش دنبالش آمد و او را مرخص کرد.اما یک هفته بعد دوباره به کمپ بازگشت.

سیاوش میخواست هر طور شده در کمپ بماند. ولی چون وضع مالی خوبی نداشت و از پس مخارج کمپ برنمیآمد از او خواستم چند روز دیگر به کمپ برگردد.

سیاوش کمپ را ترک کرد، اما چند دقیقه بعد خبر رسید او در خیابان تصادف کرده است. سیاوش وقتی در کمپ حضور داشت لباس به تن داشت و نمیدانم چطور موقع تصادف عریان شده بود.

در حالی که راز این ماجرا همچنان پنهان باقی مانده بود پدر سیاوش از رابطه پنهانی پسرش با یک زن میانسال پرده برداشت.

به این ترتیب مرضیه 40 ساله بازداشت شد. این زن که کارمند یک شرکت بیمه بود به پلیس گفت: مدتی پیش با سیاوش آشنا شدم. ولی با اینکه اختلاف سنی زیادی داشتیم و او از من کوچک تر بود به یکدیگر علاقهمند بودیم.

ما با هم در ارتباط بودیم و هیچ مشکلی نداشتیم. مخارج زندگی سیاوش را من تامین میکردم ولی هر بار که به خانهام میآمد یکی از وسایل خانه را با خود میبرد، میفروخت و خرج مواد مخدر میکرد. چندبار به او تذکر داده بودم. هر بار قول میداد این کار را تکرار نکند، اما زیر قولش میزد.

این زن ادامه داد: من عاشق سیاوش بودم و نمیخواستم او را از دست بدهم. من نمیدانم چه کسی و با چه انگیزهای سیاوش را کشته است.

در حالی که ده سال از کشته شدن پسر معتاد گذشته و هیچ سرنخی از این جنایت خاموش
به دست نیامده بود پدر و مادر سیاوش به دادگاه کیفری یک استان تهران رفتند و درخواست کردند تا دیه از صندوق بیتالمال به آنها پرداخت شود.

آنها دیروز در شعبه هشتم به ریاست قاضی توکلی و با حضور یک قاضی مستشار حاضر شدند و به تشریح شکایتشان پرداختند.

در پایان جلسه قضات دادگاه وارد شور شدند و حکم به پرداخت دیه از صندوق بیتالمال صادر کردند.