مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3328996257238544034

کواکبیان:خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

مصطفی کواکبیان، نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: وضع قاچاق کالا و ارز به اندازه‌ای وخیم است که به‌عنوان نماینده خجالت می‌کشم بگویم از این دولت با چنین وضعیت اقتصادی حمایت کردم.

به گزارش فارس، کواکبیان در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق ارز اظهار کرد: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم در حال حاضر مناسب نیست، شب میخوابیم و صبح بلند میشویم، میبینیم قیمتها از این رو به آن رو شده و دلار چند هزار تومان افزایش پیدا کرده است. وی افزود: زمانی که در وضعیت فعلی هستیم، حقیقتا یک دفعه میبینیم قیمتها دگرگون شده است، به عنوان مثال؛ قیمت خودروها نسبت به یک ماه گذشته 20 میلیون تومان تفاوت کرده است و مردم میگویند شما برای چه میروید مجلس و در آنجا چه کار میکنید؟

عضو فراکسیون امید همچنین با تأکید بر اینکه ما باید به صورت جدی با قاچاق کالا مبارزه کنیم، گفت: ما سرمنشأهای اصلی قاچاق را فراموش میکنیم و به افراد جزئی ایراد میگیریم. وی با اشاره به آمار دولت در حوزه قاچاق کالا و ارز خاطرنشان کرد، امیدواریم این آمار درست باشد که میگویند قاچاق کالا از 25 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار رسیده است، اما وضعیت جامعه غیر از این را نشان میدهد.