مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3328942019848401703
همه متوجه اهمیت بازی با مراکش شده‌اند

جهانبخش: منتظر هواداران هستیم

به گزارش خبرنگار اعزامی جام‌جم به روسیه؛ بازیکنان تیم‌ملی شب گذشته مسکو را ترک کردند و راهی شهر سنت پترزبورگ شدند تا برای بازی با مراکش آماده شوند. شب گذشته و تحت تاثیر تدابیر شدید امنیتی، ایران مسکو را ترک کرد.

اتوبوس حامل بازیکنان ایران تا پای پرواز رفت و سپس بازیکنان سوار هواپیما شدند و رفتند. از امروز بیشک مقابل هتل ایران در شهر سنت پترزبورگ شاهد تجمع هواداران خواهیم بود. طرفداران ایرانی تا دیشب منتظر ایران بودند و حتی در فرودگاه سنت پترزبورگ حضور داشتند و تیمملی را تشویق میکردند. علیرضا جهانبخش که این روزها مثل دیگر بازیکنان فقط سرش به تمرینات است و از دنیای بیرون خبری ندارد، میگوید: «ما منتظر دیدن هواداران در ورزشگاه سنت پترزبورگ هستیم. حضور آنها به ما انرژی و روحیه میدهد.

امیدواریم روز جمعه بیشتر سکوها ایرانی باشد. البته مطمئن هستیم که انشالله این اتفاق میافتد. مراکش هم تیم پرطرفداری است ولی ما هم طرفداران کمی نداریم. خیلی از ایرانیها از نقاط مختلف دنیا میآیند.» او درباره دیدار با مراکش هم توضیح میدهد: «دیگر همه متوجه اهمیت این مسابقه شدهاند. مراکش جدیترین رقیب ماست. این بازی تکلیف ما را برای ادامه رقابتهای جامجهانی مشخص میکند. البته اگر به نتیجه دلخواهمان نرسیم، دلیل نمیشود انگیزه و روحیه خود را از دست بدهیم.»