مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3328886435607898378

«راه و بیراه» سریال جدید شبکه یک سیما

شبکه یک سیما با مجموعه‌های شبانگاهی‌اش معروف است و دیگر بینندگان عادت کرده‌اند ساعت 10 هر شب یک سریال از این شبکه دنبال کنند.

به گزارش جامجم، با پایان ماه مبارک رمضان و به اتمام رسیدن مجموعه «سر دلبران» این شبکه سراسری یک سریال جدید برای مخاطبان خود در نظر گرفته است؛ سریال «راه و بیراه».

این سریال در 30 قسمت 50 دقیقهای تولید شده است و از یکشنبه هرشب پخش خواهد شد. «راه و بیراه» داستان چند جوان است که در دوران دانشگاه با هم همکلاسی بودهاند. مهدی از شخصیتهای اصلی سریال چند سال قبل، برادرش را به علت بیماری از دست داده است، همه زندگیاش را وقف بچههای مناطق مختلف کشور میکند. این سریال اپیزودیک است ولی به لحاظ مضمونی موضوعات با هم مرتبط و نزدیک هم هستند.

سیاوش طهمورث، جعفر دهقان، امیرمحمد زند، اردلان شجاعکاوه، مهتاج نجومی، زهره حمیدی، شهرام عبدلی، محمدرضا رهبری، فلور نظری، آرام جعفری، علیرضا جلالیتبار، حمید ابراهیمی، شهروز ابراهیمی، خسرو احمدی، غلامرضا نیکخواه، اسماعیل خلج، مالک حدپور سراج، حسین توشه، فرهاد بشارتی، هادی دیباجی، ریحانه رضی، وحید شیخزاده، محمدرضا اکبری، امیر زمستانی، مهشید جوادی وآذین فولادوند از بازیگران مجموعه تلویزیونی«راه و بیراه» هستند و تیتراژ پایانی این سریال را هم «فریدون آسرایی» با شعری از حسین غیاثی خوانده است.

آخرین قسمت سریال رمضانی سر دلبران جمعه 25 خرداد همزمان با عید سعید فطر پخش میشود و قرار است شنبه 26 خرداد نیز پشت صحنه این سریال نمایش داده شود.

«راه و بیراه» به تهیهکنندگی علی سلیمانی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که از هر شب حوالی ساعت 22:15 روی آنتن خواهد رفت.