مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3327845766305028123

برمی‌گردم تا فصلی بی‌نظیر را تجربه کنم

گادوین منشا در راه بازگشت به ایران است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او امروز به تهران می‌رسد. این بازیکن اما شرایط ویژه‌ای دارد زیرا از سوی برانکو ایوانکویچ در لیست فروش قرار داده شده و باشگاه باید در موردش تصمیم نهایی را بگیرد.

برانکو در مورد این بازیکن قبل از سفرش به کرواسی گفته بود: «متاسفانه منشا نتوانست انتظارات من و سایر اعضای کادرفنی را برآورده کند و از این رو، نامش را از لیستم فصل آینده خارج کردم اما چون او با ما قرارداد دارد و تا پایان فصل آینده نیز این قرارداد به طول میانجامد، باشگاه باید در موردش تصمیم بگیرد.» مدیران باشگاه اما نسبت به شرایطی که منشا دارد، دو دل هستند. از یکسو به خاطر محرومیت از جذب بازیکن، نمیتوانند او را بسادگی به حراج بگذارند و لیستشان را خالی کنند و از سمت دیگر میدانند باید خواستههای کادرفنی حتی اگر مغایر با صلاح تیم باشد را اجرا کنند. در همین زمینه موفق شدیم با منشا تماس بگیریم. این بازیکن که در بلژیک حضور داشت و به دیدار دوستانش رفته بود، به ما گفت: «استراحت خوبی داشتم. توانستم با دوستانم ملاقات کنم و حتی به مدرسه قدیمیام رفتم تا بچههای آینده سال نیجریه را به تلاش بیشتر و رسیدن به آرزوهایشان دعوت کنم. میتوانم با انرژی که از این تعطیلات گرفتم، برای خودم یک فصل بینظیر را متصور باشم.» این بازیکن اضافه کرد: «من با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم و به خاطر علاقهای که به بازی در این تیم پیدا کردم، اصلا نمیخواهم شانس ادامه همکاری با پرسپولیس را از دست بدهم. تماشاگران همیشه از من حمایت کردند و بهترین شرایط ممکن را در تهران داشتم. من میخواهم اینجا بمانم و به همین علت است که به تهران برمی گردم.»

منشا که انگار از ماجرای جداییاش بیخبر بود، اضافه کرد: «ما فصل سختی در پیش داریم و باید با توان و روحیه بهتری به بازیها برگردیم. نمیخواهم اسیر حواشی شوم و بهتر است که در این موارد هم صحبتی نکنیم. ما میخواهیم بازیهای خوبی ارائه بدهیم و از اینرو، شرایط را طوری در نظر میگیریم که با خوشبینی بیشتر به تمرینات برگردیم. من به خاطر قرارداد و تعهدی که نسبت به پرسپولیس دارم، به تمرینات برمیگردم و امیدوارم در کنار سایر بازیکنان، یک فصل بینظیر را پشت سر بگذارم بخصوص که میخواهیم در این فصل، هم قهرمانیمان را تکرار کنیم و هم در آسیا به مقام خوبی برسیم. اینها برایمان اهمیت فوقالعادهای دارد.»