مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3327776950690318444
بچه عقاب از تیم ملی ایران می‌گوید

برای رویاپردازی کمی زود است

به گزارش خبرنگار اعزامی جام‌جم به روسیه، امیر عابدزاده در جمع خبرنگاران درباره نخستین بازی مقابل مراکش حرف زد و گفت:«زمان زیادی تا بازی با مراکش باقی نمانده است. هر چند هوا دچار تنش شده و هیجان کمی وجود دارد، اما هیچ‌کدام از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران تحت فشار نیستند. بازی در ورزشگاه فوق‌العاده سن پترزبورگ برگزار می‌شود و به بازیکنان هیجانی برای حرکت رو به جلو می‌دهد. ما گام به گام آماده بازی با مراکش می‌شویم و نتیجه آن با توجه به شرایط مختلفی که داریم، برای ما بسیار سرنوشت‌ساز است. ما سعی می‌کنیم بهترین نمایش خود را ارائه کنیم و پیروز شویم. این پیروزی ایمان به آینده و شانس صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه را به ما می‌دهد.»

دروازهبان تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: «احتمال رویارویی تیمهای ملی روسیه و ایران در مرحله یکهشتم نهایی جام جهانی 2018 بسیار کم است، اما به نظرم میتواند یک افسانه واقعی و دکوراسیون رقابتها باشد. روسیه دارای تیم خوبی است که دروازهبانی چون ایگور آکینفیف دارد، اما ما هم بازیکنان خوبی در اختیار داریم که در لیگ قهرمانان اروپا بازی کردهاند. بنابراین رویارویی روسیه و ایران میتواند خوب باشد و برای برنده بازی باعث حس دلپذیری دیگری در جام جهانی 2018 میشود. البته پیشبینی نمیکنم. بیاییم منتظر نخستین بازی باشیم و پس از آن میتوانیم رویاپردازی کنیم.»

عابدزاده در پایان اشارهای به سردار آزمون و سعید عزتاللهی که در روسیه بازی میکنند کرد و گفت: «پیش از سفر به روسیه با سردار آزمون و سعید عزتاللهی صحبت کردم. آنها به من گفتند وقتی که هوا در روسیه به منفی 10 درجه میرسید باید فوتبال بازی میکردند. من شجاعت آنها را تحسین میکنم. به همین خاطر مدال قهرمانی جام جهانی را میتوانیم به آزمون و عزتاللهی تقدیم کنیم.»