مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3327747121372613951

ضیا با فرمول یک به تلویزیون باز می‌گردد

علی ضیا مجری جوان تلویزیون در گفت‌وگو با جام‌جم از بازگشتش به تلویزیون در قالب برنامه فرمول یک خبر داد. این مجری که خود تهیه‌کنندگی برنامه را هم عهده‌دار است، گفت: سری جدید برنامه فرمول یک بعد از ماه مبارک رمضان به روی آنتن خواهد رفت. البته منتظریم تا بازی‌های تیم ملی ایران در مقابل حریفانش در جام‌جهانی به پایان برسد، تب‌وتاب و اضطراب فوتبال کمتر شود و بعد برنامه را آغاز کنیم.

ضیا با اشاره به موضوع و محتوای این برنامه تلویزیونی در سری جدید آن افزود: بهتر است فعلا درخصوص جزئیات چیزی نگوییم، چرا که هنوز در حال جمعبندی هستیم. با این حال محتوای کلی برنامه از سریهای قبلی متفاوت نیست و همان روال و رویکرد را دنبال میکنیم.

مجری برنامههایی چون نیمروز، ویتامین 3 و فرمول یک ساعت پخش سری جدید این برنامه را ساعت 17 و 30 دقیقه عصر اعلام کرد. گفتنی است سری قبلی فرمول یک هم تا پیش از شروع ماه مبارک رمضان، در همین ساعت روانه آنتن میشد و موفق به جذب عده زیادی از مخاطبان گروههای سنی نوجوان، جوان و نیز خانوادهها شده بود.

پیش از این فضلا... شریعتپناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما هم از بازگشت برنامه با این مجری خبر داده بود. او در خصوص انتخاب مجری برنامه گفته بود: علی ضیا به همان روال سابق برنامه را اجرا خواهد کرد و هیچ مجری دیگری به این برنامه افزوده نخواهد شد.

شریعتپناهی با اشاره به روال و ساعت پخش این برنامه خاطرنشان کرد: پخش فرمول یک تا اواخر تابستان یا اول محرم ادامه دارد. همچنین پیشنهاد دادند که برنامه، پخش هرشبه داشته باشد اما از آنجایی که برنامههای شبانگاهیمان ثابت است و تغییرپذیر نیست، مجبوریم ساعت پخش دیگری برایش در نظر داشته باشیم.

به گزارش جامجم فرمول یک نام برنامه عصرگاهی شبکه یک سیماست که با هدف ایجاد نشاط و آگاهی بخشیدن به بینندگان هر روز ساعت 17 و 30 دقیقه روانه آنتن میشد و از جمله برنامههای موفق شبکه هم بود. این برنامه که به تهیهکنندگی افشین حسینخانی پخش میشد، در هر هفته موضوع متفاوتی را برای بحث انتخاب میکرد و مهمانهای گوناگون برنامه هم براساس همان موضوع هفته به برنامه دعوت میشدند.

فرمول یک در گروه اجتماعی این شبکه تولید شده است.