مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3327656745241925084

«اینجا کجاست؟» در جشنواره فیلم‌ کودک

سینمای کودک در این چند ساله با مشکلات عدیده‌ای رو به روست. مشکلاتی که صاحبان آثار، آنها را به گوش متولیان این امر رسانده اند اما همچنان بی‌نتیجه باقی مانده است. «اینجا کجاست؟» یکی از آثاری است که در شرایط بغرنج فعلی بسختی ساخته شده و در سی‌و‌یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان رونمایی خواهد شد.

به گزارش هنرآنلاین، «اینجا کجاست؟» به کارگردانی حسین قاسمی جامی با پایان مراحل فنی بتازگی آماده نمایش شده است. این فیلم با موضوع کودک و دفاع‌مقدس در قالب یک فیلم طنز مقابل دوربین رفت و اولین نمایش آن در سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان خواهد بود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: سه نوجوان در موزه دفاع مقدس به طور اتفاقی در یک نفر بر- که از دوران دفاع مقدس باقی مانده است -گرفتار می‌شوند. آنان داخل نفربر یک دفترچه خاطرات پیدا می‌کنند. نفربر آنان را به دل اتفاقاتی که در آن نوشته می‌برد. سفری در زمان آغاز می‌شود و با حضور آنان در جبهه رزمندگان متعجب می‌شوند.

مهدی امینی‌خواه، مهیار مجیب، ساناز سماواتی، مهدی پرویزی، بهنام نوری، ابوالفضل عامری، سید محمد حسن مداحی و صدرا پرویزی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

حسین قاسمی جامی و حسن کیوان‌پور به طور مشترک تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده داشته‌اند.