مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3294488982386487571

گوشی قاپی برای صحبت با دختر مورد علاقه

پسر معتاد زمانی که از دختر مورد علاقه‌اش پاسخ منفی شنید، دست به انتقام‌گیری عجیبی زد. او با سرقت گوشی‌های مردم، برای دختر جوان در اینستاگرام ایجادمزاحمت می‌کرد.

به گزارش جامجم، اوایل اردیبهشت امسال مردی با حضور در پلیس آگاهی تهران از مردی به اتهام سرقت گوشی تلفن همراهش شکایت کرد.

شاکی به افسرتحقیق گفت: من درجنوب تهران در حرکت بودم که مرد موتور سوار راهم را سد کرد .اودرحالی که چاقویی به دست داشت به من حمله ور شد و با قاپیدن گوشیام فرار کرد.

با این شکایت ماموران در جستوجوی سارق فراری بودند تا اینکه افراد دیگری هم با حضوردر پلیس آگاهی تهران شکایتهای مشابهی را مطرح کردند. با جمعبندی این اطلاعات و چهرهنگاری از متهم فراری معلوم شد مرد جوان در همه این سرقتها نقش داشته است.

در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد سارق با گوشیهای سرقتی با یک زن صحبت کرده است.

با شناسایی این زن، وی به پلیس آگاهی احضار شد و به افسر تحقیق گفت: دو هفته است که خواستگار سابقم با سیمکارتهای مختلف با من تماس میگیرد و در شبکههای اجتماعی از جمله اینستاگرام برایم ایجاد مزاحمت میکند. او حتی مرا به مرگ تهدید کرده است. وی افزود: از این مرد شکایت کردهام و او تحت تعقیب قراردارد.

جستوجوها برای دستگیری وی ادامه داشت تا این که معلوم شد وی دو روز است به اتهام نگهداری و مصرف شیشه بازداشت شده و به زندان افتاده است.

متهم در پلیس آگاهی تهران بازجویی شد و به افسر تحقیق گفت: من و دختر جوان در اینستاگرام با هم آشنا شدیم و ارتباطمان شکل گرفت. او بعداز اینکه متوجه اعتیاد من شد، ارتباطش را با من قطع کردو به خواستگاری من پاسخ منفی داد. از آن روز به بعد مزاحمتهایم آغاز شد. با تعقیب مردم درخیابانهای سطح شهر به آنها حمله وگوشیهایشان را سرقت میکردم. با همین گوشیهای دزدی برای دختر جوان در اینستاگرام مطالب غیراخلاقی مینوشتم و تلفنی هم مزاحمش میشدم. او جواب تلفن خودم را نمیداد و به این صورت میتوانستم با او صحبت کنم.

متهم روانه زندان شد تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.