مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3294464156123195654

«ددپول»رایان رینولدز برسر دوراهی

آیا تماشاگران سینما باید منتظر تولید و نمایش عمومی سومین قسمت مجموعه فیلم «ددپول» باشند؟ اگر رایان رینولدز بازیگر اصلی فیلم بخواهد در این رابطه تصمیم‌گیری کند، پاسخ حتما منفی خواهد بود! بازیگر 41 ساله سینما در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود اعلام کرده فکر نمی‌کند چنین اتفاقی بیفتد و ددپول سومی در راه باشد. از قرار معلوم او برای کاراکتر ابرقهرمان شوخ و شنگ این مجموعه فیلم، فکرها و طرح‌های دیگری در سر دارد. اهل فن می‌گوید اگر رینولدز نخواهد در قسمت‌های تازه این مجموعه فیلم بازی کند، تهیه‌کنندگانش مجبور به بایگانی این پروژه خواهند شد. این در حالی است که رینولدز یکی از تهیه‌کنندگان ددپول‌ها هم هست. این صحبت‌ها در شرایطی مطرح می‌شود که همین روزها دومین قسمت فیلم روی پرده سینماها می‌رود و شرکت فیلمسازی مارول تبلیغات بین‌المللی آن را آغاز کرده است.

به گفته رینولدز: «شاید آن چه میخواهم بگویم کمی عجیب به نظر برسد، اما فکر نمیکنم سومین قسمت فیلم هیچوقت وارد مرحله تولید شود. به جای آن، تصورم این است که فیلمی درباره گروه همراه او یعنی ایکس فورس را خواهیم داشت. ایکس فورس کاملا فیلم متفاوتی خواهد بود و اصلا شباهتی به فیلمی مثل «آونجرز»ها نخواهد داشت. در ظاهر امر افراد این گروه آدمهایی معمولی هستند. اما در وقت لازم، تبدیل به ابرقهرمانانی سلحشور میشوند. آنها قابلیت و توانایی تغییر را دارند و میتوانند براحتی خودشان را با هر شرایطی هماهنگ کنند. اعضای گروه قادر به انجام کارهایی هستند که اعضای گروه مجموعه فیلم «مردان ایکس» توانایی انجام آنها را ندارند. خودم ترجیح میدهم با این گروه و با چنین فیلمی همکاری کنم تا قسمت تازهای از ددپول.»

رینولدز در حالی صحبت از پایان کار ددپول میکند که قسمت اول آن در سال 2016، با استقبال بالای تماشاگران و منتقدان سینمایی روبهرو شد. این استقبال گسترده در شرایطی بود که کمتر کسی پیشبینی چنین موفقیت کلانی را برای فیلم میکرد. تیم میلر این فیلم را با هزینهای 58 میلیون دلاری برای کمپانی فوکس قرن بیستم کارگردانی کرد. فروش جهانی فیلم در آمریکا و دیگر نقاط دنیا، حدود 785 میلیون دلار شد. چنین رقم فروش بالایی تهیهکنندگان آن را بلافاصله به فکر ساخت قسمتهای بعدی آن انداخت. دومین قسمت فیلم برای 18 می روی پرده سینماها میرود. دیوید لیچ، کارگردان آن است و رینولدز دوباره با پوشیدن لباس قرمز رنگ خود، وارد یک سری ماجراجویی اکشن و کمدی میشود. این بازیگر با آن که تولید قسمت بعدی ددپول را بعید میداند، قرارداد بازی در قسمت دوم اکشن پلیسی «محافظ مزدور» را امضا کرد. فیلم سال گذشته میلادی روی پرده سینماها رفت و 117میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا فروش کرد. ساموئل الجکسن نقش مقابل رینولدز را در این اکشن بازی کرد. این دو در قالب دو مامور پلیس، راهی یک ماموریت میشوند. قسمت دوم با نام «همسر مزدور» جلوی دوربین میرود و مثل نسخه اصلی، با هزینه تولید پائین 30 میلیون دلاری تهیه خواهد شد. پاتریک هیوز هم کارگردان آن است.

کیکاوس زیاری

جام جم