مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3294170788815773167

میتسوبیشی از پلتفرم‌های رنو نیسان بهره می‌برد

ادغام رنو نیسان و میتسوبیشی هنوز در مراحل ابتدایی خود است و گمانه زنی‌های ابتدای این امر حاکی از اشتراک پلتفرم رنو نیسان با دیگر برند ژاپنی این اتحاد است. به گزارش خبرخودرو، به نظر می‌رسد شایعات صحت داشته باشد زیرا گفته می‌شود نسل بعدی میتسوبیشی اوتلندر بر اساس پلتفرم نیسان راگ ساخته خواهد شد. در این صورت، اوتلندر کشیده‌تر و عریض‌تر از دیگر کراس اوورهای میتسوبیشی بوده و در این خط تولید متمایز خواهد بود.

اوتلندر اولین مدل میتسوبیشی خواهد بود که از نتیجه این اتحاد بهره میبرد. همچنین گفته میشود اوتلندر مدل 2021 دارای نسخه هیبریدی شارژی نیز خواهد بود. اگرچه زیرساخت راگ و اوتلندر مشابه خواهد بود، مدیر این اتحاد، کارلوس گون اعلام کرده میتسوبیشی از استراتژی بازاریابی خاص خود پیروی میکند. در نتیجه، میتسوبیشی همچنان شاخصههای خود را حفظ خواهد کرد.

بهنظر میرسد دیگر محصولات میتسوبیشی نیز در آینده از پلتفرم نیسان بهره خواهند برد. اوتلندر اسپرت کوچکتر بر اساس پلتفرمی ساخته میشود که در نیسان ورسا، کیکس (Kicks) و جوک (Juke) نیز به کار میرود. این اتحاد بهطور واضحی بر بازار کراساوورها و شاسیبلندهای ایالات متحده تمرکز کرده که بتدریج رو به افزایش است.