مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3293257633292634036

نمایشگاه زیبا

اگر از شما بخواهند لحظاتی به او فکر کنید و نقاط عزیمت و اوج کارنامه‌اش را بشمارید، احتمالا فهرست‌تان به‌ندرت به بیش از سه چهار اثر و کاراکتر می‌رسد.

احیانا ابتدا «اسد» مجموعه تلویزیونی «آرایشگاه زیبا» را به خاطر میآورید، سپس صدای «آقاحنایی» در «خونه مادربزرگه» را. قدیمیترهایتان یاد نقش روبهروی سوسن تسلیمی در «چریکه تارا»ی بیضایی میافتید و جوانترهایتان یاد «مهندس بازرگان» در سریال «روزگار قریب» عیاری. اما این بازیگر دوست داشتنی هم از آن دسته هنرمندانی است که بجز بازی فعالیتهای هنری دیگری هم دارد. فعالیتهایی که حاصلش حالا روی دیوار نمایشگاهی رفته است که عنوان «زنگ نقاشی با رضا بابک» را به خود گرفته است. علاقهمندان رضا بابک عصر جمعه 28 اردیبهشت میتوانند با او و آثار کمتر دیده شده این هنرمند در موسسه هنری سکو دیدار کنند. در این نمایشگاه دوستداران این هنرمند باسابقه میتوانند از نزدیک با او دیدار کنند و البته گوشههایی از هنرهای کمتر دیده شده او را به تماشا بنشینند. آن طور که مدیر این موسسه هنری میگوید در این برنامه که رویکردش گرامیداشت یک عمر تلاش هنرمندانه استاد رضا بابک است، حدود 30 اثر از نقاشیهای او طی سه دهه اخیر ارائه میشود؛ اما سویه اصلی این سلسله رویداد ادای احترام و قدرشناسی از پیشکسوتان هنر ایران است که عمر خود را صرف اشاعه و توسعه هنر کردهاند.

زنگ نقاشی با رضا بابک ساعت 19 تا 22 جمعه 28 اردیبهشت در موسسه هنری سکو به نشانی میرداماد، روبهروی بانک مرکزی، خیابان تبریزیان، نبش نازنین، پلاک 16 برگزار میشود.