مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3288822522575218400
بازی هفته

تاج اژدها

یکی از عناوین خوبی که این هفته می‌توانید برای کنسول‌های PS4، PS3 و PS Vita تهیه کنید Dragon’s Crown Pro است که نامش به عنوان یکی از نقش‌آفرینی‌های دوبعدی ممتاز سر زبان‌ها افتاد.

در این گیم به دنیایی فانتزی در قرون وسطی میروید، سرشار از دخمههای هزارتو که منتظر شما هستند تا رازشان را کشف کنید. در کنارش انواع و اقسام موجودات اهریمنی که نابودیشان دست شما را میبوسد و همچنین قریب به بینهایت ماجراجویی آنلاین وجود دارد. شما در این گیم باید غنایم را پیدا کنید و در عین حال، جویای پردهبرداری از راز اژدهایی خواهید بود که دنیای آن را تسخیر و هراسیده کرده است. کنترل ساده این گیم کمک میکند تا حرفهای و غیرحرفهایها بهراحتی بتوانند از آن لذت ببرند. علاوه بر زمان فراوان و مفید گیمپلی، مجموعه خوشبنیهای از شخصیسازی کاراکتر در اختیار شما قرار خواهد داشت که میتوانید بر شش شخصیت بسیار متفاوت – هم از حیث ظاهر هم کنترل – اعمال کنید.

خطه زوال

شاید نام بازی State of Decay را شنیده باشید. ماجرای این سری گیم بسیار موفق و پرمخاطب از این قرار است که شما در قالب یک کاراکتر شخصیسازیشده، وارد دنیایی آفتزده میشوید؛ دنیایی که بیماری واگیرداری بسیاری از سکنه آن را به زامبی تبدیل کرده است. در این راه میتوانید تنها قدم بگذارید یا بهصورت آنلاین با دیگر بازیکنان همکاری کنید.

در State of Decay 2 تا سه بازیکن میتوانند با شما همراه شوند. باید با یاری آنان برای خود پایگاهی دست و پا کرده و کمکم یک جامعه مختص به خود را ایجاد کنید و توسعه بدهید. در این بین، نه تنها زامبیها، که انسانهای دیگر هم سد راهتان میشوند و باید با آنها نیز مقابله کنید.

این گیم در سبک «اکشن ادونچر» و «جهانباز» برای دو پلتفرم ویندوز مایکروسافت و XOne منتشر میشود و از امتیازات آن این است که از
cross-play بین این دو پلتفرم بهره میبرد. بهعبارتی، بازیکنان هر دو پلتفرم به یک مرکز داده وصل شده و میتوانند با هم رقابت کنند.