مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3256436349520111561
یک عکس، یک متن

جیم کری به پیری رسید

جیم کری، بازیگری که با آثار کمدی به شهرت رسید و با بازی در فیلم ماسک، مردم دنیا با او آشنا شدند، حدود چهار سال است از سینما دور شده است . خودکشی نامزد جیم‌کری، این بازیگر را به انزوا برد و محبوبیت او را تحت‌الشعاع قرار داد. حالا عکسی از جیم کری منتشر شده که او را با گریمی کاملا متفاوت در فیلم جنایی «رمز آلود» نشان می‌دهد. جیم‌ کری در این فیلم نقش یک افسر پلیس لهستانی را به عهده دارد. او در این فیلم پیر شده و دیگر آن شادابی و شادمانی قدیم در چهره‌اش دیده نمی‌شود! عکسی که واقعیت ذهنی و روحی جیم کری را نشان می‌دهد.

رونمایی از ورزشگاه لوکس روسیه

روزنامه اسپورت اکسپرس عکسهایی از ورزشگاه اکاترینبورگ، لوکس ترین ورزشگاه میزبان رقابتهای جام جهانی 2018 روسیه منتشر کرد. به گزارش خبرآنلاین، این ورزشگاه امروز میزبان دیدار آزمایشی دو تیم اورال و اسپارتاک خواهد بود تا آماده بودن آن برای میزبانی جام جهانی مشخص شود. ورزشگاه اکاترینبورگ در جام جهانی 2018 میزبان تیمهای مصر - اروگوئه، فرانسه - پرو، مکزیک - سوئد و ژاپن - سنگال خواهد بود.

روز پر تصادف تورنتو

در پی تگرگ شدید در شهر تورنتوی کانادا و شهرهای اطراف آن بیش از 550 تصادف جادهای طی
یک شبانه روز در بزرگراههای این منطقه اتفاق افتاده است.

به گزارش ایسنا، شرایط جوی نامساعد باعث بروز این تصادفات شده که عمده آنها جزئی بوده و بر اساس اطلاعات پلیس، دلیل اصلی تصادفات، لغزندگی جاده عنوان شده است. پلیس محلی همچنین خاطر نشان کرده است که در نتیجه این حوادث، تعدادی از رانندگان و ماموران آتش نشانی آسیب دیدهاند، اما در بیشتر موارد آسیبها جزئی بوده است. بارش تگرگ و برف سنگین همچنین موجب سقوط درختان و تیرهای برق و در نتیجه قطعی برق در برخی مناطق شده است.

کلیساهای روی صخره

مته اورا یکی از بزرگترین و مهمترین مجموعههای کلیسای ارتدکس یونان است. به گزارش ایلنا، این شش صومعه روی ستونهایی سنگی در شمال غربی لبه دشت تسالیدر نزدیکی رودخانه پاینس و کوههای پینداس در یونان مرکزی ساخته شدهاند. نزدیکترین شهر به مته اورا شهر کالامباکاست. مته اورا 1988 در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت شده و در زبان یونانی به معنی معلق در هواست.