مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3256400896757551998
محسن فهمیده که باید برود

مشکلات مسلمان و برانکو حل نشد!

محسن مسلمان در ظاهر بازیکن مغروری است. حداقل آنها که از نزدیک او را دیده‌اند، به چنین چیزی اعتقاد دارند. مسلمان شاید به خاطر همین مساله، در فوتبال هم زیاد به مشکل می‌خورد. او در تیم‌های مختلف، همواره مشکلاتی با مربیان خود داشته و به نظر می‌رسد این مشکلات در آینده هم ادامه خواهد داشت.مثلا او به این دلیل از ذوب‌آهن جدا شد که با یحیی گل‌محمدی مشکل داشت. سرمربی وقت تیم اصفهانی محسن را از ترکیب بیرون گذاشت و در نهایت او مجبور شد از این باشگاه جدا شود. مسلمان در ابتدای ورود برانکو به پرسپولیس هم با این مربی به مشکل خورده بود و جایی در ترکیب نداشت.

محسن اما در آن زمان اینقدر تلاش کرد که دوباره به ترکیب تیم بازگشت و توانست خوش بدرخشد و حتی لقب مهندس پرسپولیس را به دست بیاورد.

ایام به کام مسلمان بود و به نظر میرسید او هفته به هفته شرایط بهتری در این تیم بهدست میآورد و حتی میتواند کاپیتان قرمزها در سالهای بعدی شود. اما از چندی قبل شایعاتی درباره حذف مسلمان از سوی برانکو شنیده میشد و این مساله هم بیارتباط به اتفاقاتی نبود که در اردوهای تیم در خارج از کشور
افتاد. مسلمان دو بار در این اتفاقات حاشیهای نقش داشت و همزمان برانکو نهتنها نسخه او که نسخه طارمی را هم پیچیده بود، به همین دلیل با جدایی طارمی از تیمش مخالفت نکرد و مسلمان را هم به نیمکت تبعید کرد.

اخیرا مسلمان در یکی از بازیهای تیم وقتی تعویض شد، بطری را زمین کوبید و همانجا برانکو نسخه این بازیکن را به طور کامل پیچید. شنیده میشود در روزهای اخیر بعضیها در تیم واسطه شدند تا مشکل محسن حل شود.

مدیریت باشگاه هم تمایل دارد محسن بماند چراکه هنوز محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات رفع نشده است و به همین خاطر برای جذب بازیکن مشکل دارند. برانکو با وجود آنکه مسلمان را به حضور پذیرفت ولی عذرخواهی این بازیکن را نپذیرفت تا او هم متوجه شود راهی برای ماندن وجود ندارد و باید سراغ گزینههای دیگری برود. در حال حاضر سپاهان جدیترین پیشنهاد را به این بازیکن داده و قصد دارد او را به خدمت بگیرد. مسلمان اما منتظر خواهد ماند تا ببیند در آینده چه اتفاقی رخ میدهد. او دوست دارد در تهران بماند ؛چراکه در این شهر راحتتر است.