مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3256365201739714218

بازدید معاون برون مرزی از مناطق آزاد شده حومه دمشق

معاون برون‌مرزی سازمان صداوسیما در سفر خود به دمشق و بازدید از مناطق آزاد شده از کنترل تروریست‌های وهابی، تاکید کرد: دستاوردها و پیروزی‌های دولت و متحدان سوریه در نابودی تروریست‌ها بخوبی در این کشور مشهود است.

به گزارش روابط عمومی معاونت برونمرزی، پیمان جبلی در سفر خود به سوریه در گفتوگویی با خبرنگاران العالم و واحد مرکزی خبر رسانه ملی در میدان اصلی شهر دمشق گفت: مقاومت و پایمردی مردم غیور سوریه و محور مقاومت، مهمترین عاملی است که آمریکا و متحدانش ـ که در این جنگ مغلوب شدند ـ برای ترمیم چهره شکست خورده خود، این حمله غیرموثر بر مبارزه با تروریسم را ترتیب دادند.

معاون برون مرزی صداوسیما حضور خود را در دمشق، وظیفه رسانهای و اخلاقی و حرفهای بیان و فضای این روزهای سوریه را فضای شادی مردم به مناسبت پیروزیهای مقاومت توصیف کرد. او با اشاره به تداوم غرض ورزیهای رسانههای معاند گفت: رسانههای غربی میکوشند مردم سوریه را نگران از آینده نشان دهند در حالیکه آنچه در فضای شهرهای سوریه شاهدیم، خلاف این است.

بازدید معاون برونمرزی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی که همزمان شده است با حملات موشکی آمریکا، فرانسه و بریتانیا به سوریه نشان دهنده حاکم بودن وضع عادی در این کشور بویژه در دمشق است.