مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3215874682141324828
تکلیف قهرمان لیگ برتر والیبال امروز مشخص می‌شود؟

جام قهرمانی زیر سایه سرمایه

ساعت 17 امروز در سالن خاتمی شهر یزد غوغایی برپا خواهد بود. فینال دوم لیگ برتر والیبال در حالی به میزبانی اردکانی‌ها انجام می‌شود که تیم شگفتی ساز خاتم با هدایت عباسعلی میرحسینی در دیدار رفت برابر بانک سرمایه با وجود ارائه عملکردهای بی نظیر با نتیجه‌ 3بر 2 شکست خورد و در این دیدار خانگی محکوم به پیروزی است تا همچنان امیدهایش برای کسب عنوان قهرمانی را زنده نگه دارد.

در سوی مقابل بانک سرمایه که سومین حضور متوالیاش در فینال را تجربه میکند، در حالی پا به فینال گذاشته که پس از کسب عنوان نخست دور گروهی در مراحل حذفی به ترتیب تیمهای هاوش گنبد و پیکان تهران را از پیش رو برداشت و با پیروزی دشوار در دیدار رفت برابر خاتم اردکان به کسب سومین جام قهرمانی نزدیکتر شده است. تیم خاتم اردکان هم که در دور گروهی در جایگاه هفتم ایستاده بود و در مراحل حذفی تیمهای سایپا تهران و شهرداری تبریز را از پیش رو برداشت، برای اولین بار به دیدار پایانی لیگ برتر والیبال راه یافته و بازیکنان این تیم نشان دادهاند که در خانه میتوانند دست به هر کاری بزنند. در مرحله پایانی لیگ برتر والیبال هر تیم که بتواند در دو بازی از سه دیدار به پیروزی برسد عنوان قهرمانی را از آن خود میکند.

کارخانه: فینال جای اشتباه کردن نیست

مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه درباره شرایط تیمش برای دیدار برگشت با تیم خاتم اردکان گفت: در حال حاضر همه بازیکنان شرایط خوبی دارند. گذشتهها گذشته است و از اینکه توانستیم در بازی رفت با هر نتیجهای به پیروزی برسیم خوشحالم. او ادامه داد: ما نیمه اول بازی فینال را بردهایم و تنها باید در نیمه دوم به پیروزی برسیم. بازیکنانم کاملا برای پایان کار مصمم هستند و مطمئنا برای کسب قهرمانی وارد زمین میشویم.

سرمربی تیم بانک سرمایه در مورد حریف شگفتیساز نیز، گفت: در بازی رفت متوجه شدیم که تیم خاتم حریف بسیار سرسختی است و بازیکنانش برای هر امتیاز میجنگند. در دیدار رفت آنها یک روز استثنایی را سپری کردند هر چند که ما هم عملکرد خوبی داشتیم. باید در دیدار برگشت با قدرت، انگیزه و تمرکز بیشتری بازی کنیم، چرا که در فینال جای هیچگونه اشتباهی نیست.