مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3215759932817323201

اعزام 1347 گروه جهادی به مناطق محروم کشور در نوروز 97

مدیر فرهنگی سازمان بسیج سازندگی کشور، از اعزام 1347 گروه جهادی به مناطق محروم کشور طی نوروز 97 خبر داد که از این تعداد 500 گروه به نقاط زلزله‌زده کرمانشاه اعزام می‌شوند.

به گزارش مهر، فرشاد عالی روز گذشته با بیان اینکه حجم زیادی از اعزامهای سال 97 به مناطق زلزله زده و محروم استان کرمانشاه است، به ثبتنام 500 خانواده برای فعالیت در یک گروه جهادی اشاره و خاطرنشان کرد: قرار است هر کدام از این خانوادهها در کنار یک خانواده حضور پیدا کرده و به آنها خدمات رسانی کنند. عالی همچنین از ساخت 600 خانه در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه برای تحت پوششان بهزیستی در این مناطق خبر داد و گفت: این خانهها با حضور گروههای جهادی ساخته شده و کار ساختشان از 20 روز پیش آغاز شده است.

مدیر فرهنگی بسیج سازندگی کشور، هزینه ساخت هر خانه را 55 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: علاوه بر مشارکت رایگان افراد در قالب اردوهای جهادی، برای ساخت این خانهها مبلغ ده میلیون تومان هم توسط بسیج سازندگی و به عنوان کمک بلاعوض پرداخت میشود.

وی با بیان اینکه آغاز اعزام اردوهای جهادی نوروزی به سراسر کشور از ده روز پیش آغاز شده و تا 20 فروردین 97 ادامه دارد، افزود: کسانی که مایل به خدمترسانی به مردم مناطق محروم در قالب اردوهای جهادی هستند، میتوانند با مراجعه به پایگاههای مقاومت بسیج نسبت به ثبت نام اقدام کنند.