مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3215610925690350194

بسته خبری

حجت‌الاسلام محمود متوسل مدیر مرکز فرهنگی درس‌هایی از قرآن گفت: نسخه جدید ترجمه و تفسیر قرآن تک‌جلدی حجت‌الاسلام قرائتی بعد از 5/1 سال تلاش بازنگری و با ویژگی‌های جدید به چاپ رسید که سال آینده در نمایشگاه بین‌المللی کتاب رونمایی خواهد شد.

جشنواره مردمی فیلم عمار در چهارمین دوره اکرانهای خود در غزه فلسطین، تعدادی از آثار سینمای انقلاب را برای مردم در محاصره این منطقه به نمایش میگذارد و در ان «یتیم خانه ایران» و «فرشتگان قصاب» اکران میشوند.

نمایش «مرثیهای برای دختر» از پانزدهم فروردین ماه به کارگردانی مازیار دولتشاهی به تماشاخانه پالیز میرود.

محمد عظیمی شاعر، ادیب و پژوهشگر خراسانی پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری در سن 76 سالگی از دنیا رفت. خاکسپاری این شاعر فردا پس از تشییع در مقبرهالشعرای شهر طوس در جوار آرامگاه فردوسی انجام خواهد شد.

در آستانه فرارسیدن بهار و نوروز، فارسی‏آموزان دانشگاه بلگراد با آیین‏های گرامیداشت بهار و نوروز آشنا شدند و با خواندن شعرهایی از شاعران ایرانی به استقبال بهار رفتند.

برنامه بزرگداشت لوون هفتوان را با نمایش فیلم «کوپال» ساخته کاظم ملایی در روز 18 مارس برابر با 27 اسفند در سینما ریجنت تورنتو برگزار خواهد کرد.

کتابی با عنوان «اسناد تاریخ دانشگاه تهران؛ موجود در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه» منتشر شد. این کتاب به هشت بخش تقسیم شده است و هر بخش نیز دارای چندین قسمت است. شیوه ارائه اسناد در هر قسمت بر اساس ترتیب تاریخی است به استثنای اساسنامهها که به ترتیب حروف الفبا تنظیم شده است.