مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3214646041667612683

برانکو: هدف ما صعود به فینال لیگ قهرمانان است

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل الوصل امارات، گفت که رو‌به‌رو شدن با این تیم برای دومین بار در مدتی کوتاه، هم می‌تواند برای این دو تیم سخت باشد و هم می‌تواند جنبه مثبت داشته باشد. بخشی از مهم‌ترین صحبت‌های سرمربی پرسپولیس در ادامه آمده است:

الوصل برای این بازی دو گزینه بیشتر ندارد. اگر در این بازی شکست بخورند، به طور کامل از لیگ قهرمانان آسیا حذف میشوند و اگر بتوانند به پیروزی برسند، همچنان شانس صعود خواهند داشت.

در لیگ قهرمانان آسیا بازیکن ضعیف نداریم و همه تیمها قوی هستند و برای برد میآیند. هدف اصلی ما مثل همیشه، با احترام به الوصل برد است و برد.

ما اهمیت زیادی برای دیدار با الوصل قائل شدهایم و چند روز زودتر به امارات آمدیم تا با شرایط جوی و آب و هوایی آشنا شویم، زیرا این بازی یکی از مهمترین بازیهای گروه ماست.

من چون لیگ امارات را میشناسم و دنبال میکنم، به نظرم بازی با الوصل نقشی کلیدی در سرنوشت ما دارد. الوصل تا چند هفته پیش از گزینههای اصلی برای قهرمانی در امارات بود.

فصل گذشته تا نیمهنهایی بالا رفتیم، اما اهداف ما پایان ندارد. هدف ما هدف حداکثری تا فینال و حتی قهرمانی است. افتخاری بود که فصل گذشته تا نیمهنهایی بالا رفتیم و این فصل هم هدف و انگیزهای که داریم، این است که حداقل تا نیمهنهایی برویم. هدف نهایی ما رسیدن به فینال و قهرمانی است.