مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3214633987629765862
رویداد ویژه

رسانه ملی قدردان خانواده شهدا

به هرکدامشان یک شاخه گل رز قرمز دادند به نشانه قدردانی، سخنران‌ها هم که پشت تریبون آمدند، تک‌تک‌شان را ستودند به صبر. حجت‌الاسلام و المسلمین محمدمهدی ماندگاری آنها را مصداق آیه ده سوره «زمر» نامید، زنانی که صبور شده‌اند به سه علت: به خاطر معامله‌شان با خدا، معامله‌شان با آخرت و معامله با خودشان.

به گزارش جامجم، مادرانی که شهید تقدیم انقلاب کردهاند و همسرانی که وفادارانه به میراث شوهران شهیدشان پایبند ماندهاند و شدهاند خانواده شهدای رسانه ملی، دیروز مخاطب این سخنران بودند در سالن کوثرساختمان اداری سازمان صدا وسیما، یک روز مانده به 22 اسفند، روز شهید و سه روز پس از تولد حضرت فاطمه(س)، روز مادر.

احمد شهریاری، معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا وسیما دیروز که روی سن آمد، گفت شهدا مایه آبرو و حیثیت کشورند و آنها که خلاف مصالح نظام حرکت کردهاند، شرمنده شهدا و خانوادههایشان. او گفت رسانه ملی 142 خانواده شهید دارد که باعث برکت سازمان هستند.

صحبتهای شهریاری که تمام شد، مراسم با صحنهای خاص اوج گرفت. مادر یک شهید گمنام، آرام و با صلابت، جعبهای پیچیده میان چفیهای را روی دست گرفت و آمد روی سن، ایستاد مقابل معاون رسانهای ملی و با طمانینه از آن رونمایی کرد. مادر شهید هدیه آورده بود؛ سربند فرزند شهیدش، قمقمه خاکیاش و مشتی از تربت محل شهادتش که با سلیقه قابش گرفته بودند.