مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3214559825617388708
میرحسینی،سرمربی موفق خاتم اردکان:

برنده هم نشویم سربلند هستیم

عباسعلی میرحسینی و تیمش مقابل بانک سرمایه در نخستین فینال رقابت‌های والیبال شکست خوردند اما این اتفاق هیچ چیزی از ارزش‌های آنها را کم نمی‌کند.کار برای آنها سخت است و این را خود میرحسینی هم می‌داند. با این حال او و شاگردانش می‌خواهند اتفاقات خوبی را در بازی‌های آینده رقم بزنند.

او درباره بازی رفت میگوید: فکر میکنم بانک سرمایه تجربه داشت. به نوعی ما را غافلگیر کردند. اختلاف در زمانی کوتاه زیاد شد و میدانستیم دیگر به آن نمیرسیم. با این حال معتقدم که بعضی از اشتباهات فردی هم در این شکست نقش داشت.

او با بیان اینکه از عملکرد شاگردانش در این بازی راضی است، ادامه داد:از عملکرد تیمم راضی هستم.البته از شکست ناراحت شدم اما این دلیل نمیشود برای والیبال خوشحال نباشم. بازی خوبی بود و جمعیت زیادی هم آمده بودند. این بازی والیبال را سربلند کرد؛ بازی بدون فحاشی و حاشیه. بالاخره یک طرف بازی برد است و یک طرف باخت.

از او درباره بازی برگشت سوال کردیم که میرحسینی چنین واکنش نشان داد: خیلی سخت تر از بازی اول میشود. چرا که بانک سرمایه، یک برد جلوتر از ماست. از سوی دیگر کارخانه تیمی با تجربه دارد و دستش هم باز است. بازیکنان ما برای شکست سرمایه باید صد ـ صد باشند که بندرت این حالت پیش میآید. هرچند ما برای باخت به زمین نمیرویم و بدمان نمیآید با حمایت تماشاگران برنده باشیم. من به بچههایم گفتهام خدای ناکرده، بازنده هم شدید چیزی از دست نداده اید. چرا که از جان مایه گذاشتهاند.