مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3181406912345241512

خونه به خونه، برنده فینال لیگ یک

در حساس‌ترین بازی هفته بیست و سوم لیگ یک فوتبال ایران، تیم خونه به خونه در ورزشگاه خانگی هفتم تیر بابل میزبان تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان بود که شاگردان اسکوچیچ توانستند با کسب پیروزی در این بازی خانگی، فاصله خود با صدر جدول را کمتر کنند.

تک گل دقیقه 86 مجتبی رمضانی موجب شد تا شاگردان محمود فکری دست خالی بابل را ترک کرده و نوار ناکامیهایشان همچنان ادامه داشته باشد. درارگان اسکوچیچ که از هفته بیستم جانشین جواد نکونام در خونهبهخونه شد، در چهار بازی اخیر این تیم سه پیروزی و یک تساوی به دست آورده تا تیم شهر بابل در فاصله 4 امتیازی از صدر قرار بگیرد. در دیگر بازی تیمهای بالانشین جدول لیگ یک، بادران رده دومی به مصاف راهاهن رفت و با پیروزی 4 بر صفر، فاصله خود با صدر را به سه امتیاز رساند. با این نتیجه راهآهن نیز همچنان با چهار امتیاز در پایین جدول باقی ماند. در دیگر بازی حساس تیمهای بالانشین، ملوان و نساجی دربی شمال کشور را برگزار کردند که در نهایت ملوان در خانه خود با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید تا نساجی در عرض دو هفته دو شکست پیاپی را مقابل تیمهای شمالی لیگ یک تجربه کند. در دیگر بازی هم گل گهر سیرجان میزبان صبای قم بود که با نتیجه 5 بر یک مهمان قعرنشین خود را بدرقه کرد.

برنامه بازیهای هفته 24

یکشنبه 29 بهمن

بادران تهران - گل گهرسیرجان/ ماشینسازیتبریز - شهرداری تبریز/ فجر سپاسی - آلومینیوم اراک / مس کرمان شهرداری ماهشهر/ نساجی مازندران - اکسین البرز/ مس رفسنجان – ملوان/ صبای قم -برق جدید شیراز (14:00 )/ نفت م.سلیمان - راهآهن/ ایران جوان بوشهر - خونه به خونه (14:30 )