مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3181399861964910018

جنایت مزاحم تلفنی در ساختمان نیمه‌کاره

مرد جوان که به همراه دوستانش برای تنبیه مزاحم تلفنی خواهرش به ساختمان نیمه‌کاره‌ای رفته بود، گمان نمی‌کرد به دست مزاحم کشته شود.

ساعت 2 و 5 دقیقه بامداد سهشنبه یکی از ماموران کلانتری 146 حکیمیه تهرانپارس با بازپرس مرادی، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و او را در جریان درگیری مرگباری در ساختمانی نیمه کاره حوالی محله استخر در تهرانپارس خبر داد.

تیم جنایی مشاهده کردند پنج جوان افغان زخمی و یک نفر به نام لطیف هم با ضربه شیشهای که به قلبش اصابت کرده به قتل رسیده است. جسد لطیف به پزشکی قانونی و پنج نفر دیگر که یکی از آنها نامش رحیم و عامل جنایت بود، به بیمارستان منتقل شدند. با تشکیل پرونده قضایی در شعبه دوم دادسرای جنایی تهران، تحقیقات پلیسی آغاز شد. همچنین ماموران پنج نفر را که در این درگیری مرگبار شرکت داشتند، شناسایی و بازداشت کرد. متهمان دیروز ـ سهشنبه ـ برای ادامه تحقیقات به شعبه دوم دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

یکی از متهمان در جریان تحقیقات قضایی گفت: خواهر لطیف در افغانستان زندگی میکرد و رحیم ـ عامل جنایت ـ مزاحم تلفنی او شده بود. حتی چند بار لطیف تلفنی با رحیم حرف زد و از او خواسته بود دست از این رفتارش بردارد، اما این جوان گوشش به این حرفها بدهکار نبود و همچنان کار خودش را میکرد. چند روز قبل از جنایت رحیم دوباره مزاحم تلفنی خواهر لطیف شد و حتی به او فحاشی هم کرد. بعد از این ماجرا لطیف تصمیم گرفت هرطور شده جوان مزاحم را تنبیه کند. او ماجرا را برایمان تعریف کرد و همراهش برای تنبیه جوان مزاحم که نگهبان ساختمان نیمه کاره بود، رفتیم. ساعت 30 دقیقه بامداد سهشنبه به ساختمان محل کار او رفتیم. او همراه چند نفر آنجا بودند. دعوایمان بالا گرفت و همه با چوب و چماق به جان هم افتادیم. در جریان دعوا شیشه اتاقک نگهبانی شکست و رحیم با برداشتن تکهای از شیشه آن را به قلب لطیف وارد کرد و باعث مرگ او شد. رحیم و چند نفردیگر هم در این درگیری زخمی شدند. این در حالی بود که چهار متهم دیگر نیز که از طرفین درگیری بودند گفتههای مشابهی را مطرح کردند. / جام جم