مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3181266398495122377

پیام سرلشکر سپاه به سردار سینما

سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی از اقدام تحسین‌برانگیز ابراهیم حاتمی‌کیا در تولید فیلم «به وقت شام» قدردانی کرد. متن این پیام به شرح ذیل است:

«بسمه تعالی»

برادر عزیز و فداکار جناب آقای ابراهیم حاتمیکیا

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد

سخنان زیبا، دردمندانه و عاشقانه جنابعالی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر علامتی گویا از شجاعت، وطندوستی و اخلاص شماست و در زمانهای مطرح شده که دشمن با تمام توان درصدد ضربه زدن به شور ایمان و عمق اعتقادات ملت ایران است.

فیلم به وقت شام در توصیف رشادتها و مجاهدتهای فرزندان رشید مدافع حرم، گوشهای از صحنه توفانی و پرحادثه دفاع از عزت، خاک و ناموس مردم مظلوم خاورمیانه را به تصویر کشیده و به مردم بزرگ و عزیز ایران میگوید که چه فرزندان پرافتخار و رشیدی در دامن خود پروراندهاند.

اینجانب به عنوان خادم سربازان پاکباخته این سرزمین که توانستهاند در زمانی کوتاه بلایی به بزرگی داعش را در منطقه ریشه کن کنند، از جنابعالی بابت زحمتی که کشیده و رنجی که در ارائه این تصویر درخشان بردهاید، سپاسگزاری میکنم و آرزوی آن را دارم که دیگر هنرمندان وطن دوست و کاردان این کشور نیز در همین مسیر گام بردارند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وظیفه خود میداند از هر تلاش خالصانهای در این راه، حمایت کند و به ایجاد پیوند میان رزمندگان عرصه جهاد و شهادت و فعالان و فداکاران حوزه هنر و فرهنگ یاری برساند.

توفیق روزافزون جنابعالی و دیگر هنرمندان متعهد و انقلابی ایران اسلامی را از خدای بزرگ مسالت دارم.»