مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3181252372769340617

ناظم الشریعه: قراردادم با تیم ملی تا ۲۰۲۰ است

محمد ناظم الشریعه در بازگشت تیم ملی فوتسال به ایران در جمع خبرنگاران گفت: این قهرمانی را به مردم ایران و تمامی فوتسالی‌ها تقدیم می‌کنیم و به خانواده بازیکنان که نگران‌تر از همه ما بودند.

سرمربی تیم ملی فوتسال با بیان اینکه قراردادش تا سال 2020 تمدید شده است درباره مبلغ پاداش قهرمانی هم گفت: قرار است به مناسبت قهرمانی در 22 بهمن، مبلغ 22 میلیون تومان پاداش بدهند. البته آقای تاج اعلام کرد این مبلغ باید به تصویب هیات رئیسه برسد و امیدواریم قبل از سال جدید پرداخت شود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تیم ملی باوجود قهرمانی در آسیا هنوز در رتبه ششم جهان قرار دارد؟ گفت: همزمان با ما، پرتغال هم مقام اول اروپا را بهدست آورد. البته مطمئن باشید در آینده شرایطمان بهتر میشود. چون قهرمان آسیا شدهایم تاثیرگذار است ولی اصل کار این است که باید دائما با تیمهای بالاتر از خودمان بازیهای تدارکاتی برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان درباره مشکل تغذیه این تیم در چین تایپه و نبود آشپز کنار تیم برخلاف سایر تیمهای ملی گفت: من در جریان آشپز نیستم. از فدراسیون بپرسید که آشپز با کدام تیمها میرود. چیزی که میدانم غذای ما در آنجا خوب نبود. کادر مدیریتی ما رفته رفته مشکل را رفع کرد. مشکل مربوط به AFC بود.