مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3181252101129848473
مهاجم قرمزها، مهمان جدید اردوی ایران

علیپور امروز در اردوی تیم ملی

علی علیپور، مهاجم قرمزها سرانجام وارد فهرست تیم ملی شد. کارلوس کی‌روش با وجود مهاجم‌هایی که در اروپا بازی می کنند، او را به تیم ملی دعوت نمی‌کرد، اما درخشش‌های ادامه دار علیپور باعث شد سرانجام مربی پرتغالی قانع شود نام علیپور را در فهرست تیم ملی بگذارد. این همسر مهاجم قرمزها بود که ابتدا خبر دعوت او به تیم ملی ایران را منتشر کرد.

چندی قبل منابع خبری می گفتند علیپور شانسی برای دعوت به تیم ملی ندارد چراکه با وجود سردار آزمون، کاوه رضایی، کریم انصاریفرد، رضا گوچی و مهدی طارمی، نمیتواند در فهرست باشد. علیپور اما روحیه خود را از دست نداد و آنقدر مبارزه کرد که کی روش مجبور شد، دست به این کار بزند.

او یکی از بااخلاق ترین بازیکنان فوتبال ایران هم به حساب می آید و بههمین دلیل محبوبیت زیادی بین هواداران دارد و این خواسته بیشتر آنها بود که به تیم ملی دعوت شود. او تابهحال 17 گل در لیگ برتر به ثمر رسانده و بعید بهنظر می رسد دیگر کسی به گرد پایش برسد، چراکه دومین گلزن برتر لیگ که تبریزی از ذوبآهن و قاضی از پدیده هستند، فقط دهبار موفق به گلزنی شدهاند. روز گذشته قرمزها در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفتند و احتمالا امروز برای ریکاوری به اردوی تیم ملی ایران میروند.

به این ترتیب علیپور امروز اولین جلسه تمرینی خود را با دیگر ملیپوشها سپری میکند. تا پیش از این، سه چهار جلسه تمرین ریکاوری برای ملیپوشهای لیگ برگزار شد که علیپور در هیچکدام از این جلسات حضور نداشت.

کیروش در واقع با دعوت از این بازیکن تلاش کرد به همه نشان دهد درهای تیم ملی همیشه روی بازیکنان موفق لیگ برتر باز است و هر زمان که خوش بدرخشند شانس حضور در فهرست او را خواهند داشت. البته از این به بعد برای علیپور مهمتر خواهد بود.

اگر قرار باشد این بازیکن به روسیه برود، کی روش باید روی نام یکی از مهاجمهای لژیونرش خط قرمز بکشد. البته علیپور می تواند غیر از نوک، لب خط هم بازی کند و این را در پرسپولیس نشان داده است.