مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3181244271010671049

15 بانوی وزنه‌بردار در نخستین اردوی تیم ملی

نخستین اردوی تیم وزنه‌برداری بانوان ایران در دو رده سنی نوجوانان و جوانان به میزبانی شهر اهواز در روزهای 10 تا 20 اسفندماه با حضور 15 وزنه‌بردار برگزار می‌شود.

ازاین 15 وزنهبردار که نفرات برتر نخستین دوره رکوردگیری کشوری در تهران هستند، 9 وزنهبردار در رده سنی نوجوانان و شش وزنهبردار در رده سنی جوانان خواهند بود. این نفرات کار خود را زیر نظر مربیان (مریم امرالله از تهران و معصومه امانی از گیلان) آغاز میکنند. اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی بانوان در دو رده سنی نوجوانان و جوانان به شرح زیر است:

نوجوانان: الناز باجلانی از استان کردستان، نگین ولیان از استان خراسان رضوی، مهدیه کلالی از استان تهران، سیده نرگس میرزکی از استان تهران، پارمیدا محمودیان از استان گلستان، نیوشا مرادی از استان فارس، مریم یارمحمدی از استان آذربایجان شرقی، پریا حاجی علیاکبری از استان همدان و زهرا قدسی از استان آذربایجان شرقی.

جوانان:ندا قادری از استان خراسانرضوی، مریم زارع از استان فارس، فاطمه قدمی از استان فارس، فاطمه رضانژاد از استان گلستان، حدیثه حاجیکناری از استان مازندران و مریم قاره از استان زنجان. قرار است از این افراد در اردوی تیم ملی تست دوپینگ گرفته شود.