مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3181243576771450350
آغاز دور برگشت مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال

خاتم در اندیشه اولین صعودش به نیمه‌نهایی

در آغاز دیدارهای دور برگشت مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال تیم پیکان تهران میزبان شهرداری ورامین است و کاله مازندران به مصاف شهرداری تبریز می‌رود.

دور برگشت مرحله پلیآف لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری چهار دیدار در شهرهای تهران، آمل، گنبد و اردکان پیگیری میشود. در نخستین دیدار که از ساعت 15 در خانه والیبال آغاز میشود تیم پیکان تهران میزبان شهرداری ورامین است.

خودروسازان در حالی به مصاف شاگردان محمد ترکاشوند میروند که در بازی رفت در ورامین و در مقابل هواداران پرشور حریف توانستند پیروزی ارزشمندی را کسب کنند و حالا یک برد تا صعود به مرحله نیمهنهایی فاصله دارند.

در یکی دیگر از دیدارها از ساعت 16 و در سالن آیتالله خاتمی تیم خاتم اردکان از تیم سایپا تهران میزبانی میکند. شاگردان میرحسینی که در دور گروهی در رده هفتم ایستاده بودند موفق شدند در دیدار رفت و در خانه والیبال سایپا را مغلوب کنند و امیدوار هستند با کسب پیروزی دوم و در مقابل تماشاگران خودی ضمن حذف تیم رده دوم دور گروهی برای اولینبار راهی مرحله نیمهنهایی شوند. بازیکنان سایپا هم که دوست ندارند به این زودی از رقابتها کنار روند اگر کار را به بازی سوم بکشانند در ادامه کار راحتتری پیش رو خواهند داشت.

دو بازی نیز بهطور همزمان از ساعت 17 و 30 دقیقه آغاز میشود که در یکی از حساسترین دیدارها تیم کاله مازندران میزبان شهرداری تبریز است. شاگردان بهروز عطایی با توجه به باخت در دیدار رفت در این دیدار خانگی و مقابل هواداران پرشورشان تنها برای برد به زمین میآیند. در آخرین بازی هم تیم پرستاره بانک سرمایه در سالن المپیک مهمان تیم هاوش گنبد است. شاگردان مصطفی کارخانه در دیدار نخست براحتی و با نتیجه 3 بر صفر مقابل آخرین تیم صعود کرده به پلیآف پیروز شدند و با توجه به پتانسیل دو تیم شانس تیم بانک سرمایه برای کسب پیروزی دوم و صعود به نیمهنهایی بسیار بالاست.