مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3180906577407199251

رونق گردشگری، دروغ بودن تبلیغات رسانه‌ها علیه ایران را آشکار می‌کند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: رسانه‌های بیگانه تلاش می‌کنند تا سیمای متفاوتی از ایران به جهانیان نشان دهند، ولی رونق گردشگری از ابزارهایی است که می‌تواند دروغ بودن این تبلیغات را روشن کند.

به گزارش فارس، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: این حضور مردم در راهپیمایی مسؤلیت همه کسانی که در کشور کار میکنند را سنگین میکند چراکه باید پاسخگوی مردم باهمت، همیشه در صحنه و ایثارگر باشند.وی با تأکید بر ضرورت تلاش مسؤولان در عرصههای مختلف کشور خاطرنشان کرد: توسعه گردشگری یکی از عرصههایی است که امروز روزنه جدیدی را برای توسعه در کشور باز کرده و میتواند باعث رونق اقتصادی و توسعه اشتغال در کشور شود و سهمی در حل مشکلات اقتصادی داشته باشد.

اللهیاری با بیان این که گردشگری تأثیر مهمی در انتقال پیام انقلاب اسلامی دارد، اذعان داشت: رسانههای بیگانه تلاش میکنند تا سیمای متفاوتی از ایران به جهانیان نشان دهند و درصدد ترویج ایرانهراسی هستند؛ رونق گردشگری در ایران یکی از ابزارهایی که میتواند دروغ بودن این تبلیغات در دنیا را آشکار و روشن کند.

وی با بیان این که رونق گردشگری علاوه بر توسعه اقتصادی، نگاه جهانیان به ایران را تغییر خواهد داد، تأکید کرد: نگاه گردشگران خارجی قبل و بعد از تجربه سفر به ایران بسیار متفاوت است و به گفته خود آنان نگاهشان به ایران پس از دیدن واقعیات این کشور از نزدیک بسیار تغییر پیدا کرده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در پایان عنوان داشت: گردشگری از نظر دیپلماسی فرهنگی، معرفی چهره واقعی کشور و انتقال پیام انقلاب اسلامی نقش بسیار زیادی دارد.