مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3180158751136681197

خالکوبی متهم به قتل را به دام انداخت

پسر‌ جوان که پس از درگیری با پیرمردی مرگ او را رقم زده بود، از روی خالکوبی گردنش شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جامجم، عصر دیروز ماموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر(عج) در جریان مرگ مشکوک مرد سالخوردهای در مغازهاش قرار گرفتند. با حضور تیم جنایی در محل، مشخص شد این مرد پس از درگیری با پسر جوانی نقش بر زمین شده و جان باخته و پسر جوان پس از این درگیری از محل فرار کرده است.تحقیقات محلی نیز نشان داد، پسر جوان، نوه مستاجر پیرمرد بود. شاهدان ماجرا اعلام کردند، خالکوبی روی گردن پسر جوان وجود داشت.

ماموران راهی خانه مادربزرگ متهم شدند، اما در آنجا حضور نداشت. در ادامه خودروی پراید پسر جوان در محل شناسایی و دستور قضایی برای توقیف و انتقال آن به دادسرا صادر شد.

سرهنگ علی شریفی، رئیس کلانتری 153 شهرک ولیعصر در این باره به جامجم گفت: ماموران هنگام انتقال خودرو متوجه پسر جوانی شدند که در اطراف خودرو پرسه میزد. به رفتار او مشکوک شده و متوجه خالکوبی روی گردنش شدند.

وی ادامه داد: ماموران با احتمال اینکه او متهم تحت تعقیب است، پسرجوان را دستگیر کردند که پس از تحقیقات مشخص شد، فرضیه آنها درست است. پسر 22 ساله به کلانتری منتقل و در بازجوییها مدعی شد، مادربزرگم مستاجر پیرمرد ـ مقتول ـ بود و من هرازگاهی به او سر میزدم. مرد صاحبخانه ماشینش را در پارکینگ پارک میکرد و جای پارک را گرفته بود. من مجبور بودم بیرون پارک کنم. به مقابل مغازهاش رفتم و سر این موضوع درگیر شدیم که او ناگهان روی زمین افتاد. نمیدانم، چرا فوت کرد. من هم از ترس فرار کردم. با گزارش موضوع به بازپرس جنایی، وی دستور انتقال جسد را به پزشکی قانونی برای تعیین علت مرگ و تحقیق از متهم را صادر کرد.