مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3180121547890719386

جپاروف: 3 امتیاز را می‌خواهیم

استقلال تهران امروز در اولین بازی فصل خود در لیگ قهرمانان به مصاف تیم الریان قطر می‌رود. این بازی در ورزشگاه خانگی باشگاه السد برگزار می‌شود. استقلال قبلا در این ورزشگاه چندبار به میدان رفته است.

وینفرد شفر، مربی آلمانی امید زیادی دارد تا استقلال بتواند با قدرت کارش را در لیگ قهرمانان آغاز کند و از گروه خود بالا برود. البته الهلال و العین رقبای اصلی استقلال برای صعود هستند و الریان نسبت به این دو تیم به مراتب تیم ضعیفتری است. بازیکنان تیم قطر هم بازی با استقلال را سخت توصیف کردهاند.

کمال بازیکن جوان این تیم میگوید: «قطعا بازی سختی با استقلال داریم ولی این را میدانیم که توانایی شکستشان را داریم. حتی میتوانیم به مرحله بعد هم صعود کنیم.» الحزازی دیگر بازیکن الریان هم توضیح میدهد: «قطعا هر دو تیم دنبال برد هستند و مسابقه سختی خواهیم داشت. امیدوارم سه امتیاز برای ما باشد. میخواهیم در خانه برنده باشیم.»

از سوی دیگر استقلالیها هم به سه امتیاز بازی نگاه ویژهای دارند. سرور جپاروف، هافبک مطرح استقلال که دوبار عنوان بهترین بازیکن سال آسیا را مال خود کرده است، میگوید:الریان میزبان است و میخواهد از میزبانی نهایت استفاده را ببرد ولی ما هم به قطر آمده ایم تا سه امتیاز را به دست بیاوریم. برایمان بسیار مهم است که بتوانیم شروع خوبی در لیگ قهرمانان داشته باشیم.