مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3180120230002212294

شفر: فقط برای برد بازی می‌کنیم

الریان تیم خوبی است که بازیکنان خوبی داشته و هواداران زیادی در لیگ قطر دارد. آنها را خوب آنالیز کرده‌ایم ولی ما هم بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داریم و امیدوارم برنده بازی باشیم و سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

باید بگویم همان طور که منتظری گفت، ما تیم خوبی هستیم و بازیکنان و روحیه بسیار خوبی داریم و برای برد بازی میکنیم نه چیز دیگر. حتی مساوی را هم قبول نداریم. وقتی تیم من داخل زمین میرود برای سه امتیاز و کسب پیروزی است. با تمام قدرت به زمین میرویم و امیدوارم نظم تاکتیکی و تمرکزمان را در طول 90 دقیقه داشته باشیم تا بتوانیم برنده از زمین خارج شویم. باید ببینیم در بازی چه اتفاقی میافتد. از حضور در لیگ قهرمانان آسیا خوشحالم. این رقابتها، بازیهای بسیار خاص و ویژهای است و بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا عملکرد خوبی ارائه دهند.

زمانی که در امارات بودم، چیزی حدود ده تا20 هزار تماشاگر، بازیهای ما را از نزدیک میدیدند و اما الان این عدد به 3000 یا4000 نفر رسیده است. من نمیدانم مشکل از کجاست ولی شما زمین تمرین و امکانات بسیار خوبی دارید. من برای قطر در راه برگزاری جامجهانی 2022 آرزوی موفقیت میکنم. شاید عدهای از این اتفاق خوشحال نبودند ولی این مهم نیست. من از این بابت خوشحالم و باید بگویم فوتبال را دوست دارم. شما تیمهای خوبی در لیگ قطر دارید، مثل السد که چند سال پیش قهرمان آسیا شد. در کل امکانات و تیمهای خوبی در قطر وجود دارد.