مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3180119754190780685
الدوحیل در 2 دقیقه 2 گل زد!

شکست ذوب آهن در نیمه مربیان

نخستین نماینده فوتبال ایران و نخستین باخت در رقابت‌های فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا. ذوب‌آهن به غیر حرفه‌‌ای‌ترین شکل ممکن مغلوب الدوحیل قطر شد.

این بازی به اصطلاح خود ا میر قلعهنویی دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول که ذوبآهن یک بر صفر برنده به رختکن رفت و نیمه دوم که الدوحیل سهگل زد و یک بازگشت فوقالعاده را در حضور تماشاگرانش در ورزشگاه عبدا... بن خلیفه دوحه جشن گرفت. البته در همان نیمه اول هم که ذوبآهن تیم پیروز میدان بود، بهترین بازیکن زمین استنلی کیروشی که تک گل این تیم را زد نبود، بلکه رشید مظاهری بود. دروازهبان ذوبآهن یکی از بهترین نیمههای عمر فوتبالیاش را سپری کرد و بارها سد راه مهاجمان تیم قطری شد. در نیمه دوم اما این مقاومت هم شکست. بازی رو به عقب شاگردان قلعهنویی اگرچه برتری یک بر صفر این تیم را تا دقیقه 73 حفظ کرد، اما دو گلی که کریم بوضیاف در دقایق 74 و 76 برای الدوحیل به ثمر رساند در کمتر از سه دقیقه نتیجه بازی را کاملا برگرداند. در ادامه انتظار می رفت ذوبآهنیها برای گل تساوی تلاش کنند، اما نمایش ازهمگسیخته تیم اصفهانی باعث شد یوسف المساکنی در دقیقه 84 برای بار سوم دروازه رشید مظاهری و ذوبآهن را باز کند.

ذوبآهن در شرایطی با نتیجه 3 بر یک مغلوب الدوحیل شد که در دیگر بازی این گروه لکوموتیو ازبکستان نیز در خانه مقابل الوحده امارات به برتری 5 بر صفر رسید.

به این ترتیب در پایان روز نخست بازیهای گروه B دو تیم لکوموتیو و الدوحیل با سه امتیاز در صدر ایستادند و دو تیم ذوبآهن و الوحده نیز به ترتیب در ردههای سوم و چهارم قرار گرفتند.