مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3180103306523195481
حق با شماست

کسرکارمزد، بدون اطلاع

پیرمحمدی از تهران: از ابتدای بهمن امسال بانک ملی بدون اطلاع صاحبان حساب، اقدام به کسر کارمزد اعلام مانده حساب مشتریان کرده است. از مسئولان بانک، تقاضای رسیدگی داریم.

خدمات گران برق

علیزاده از کاشان: اداره برق کاشان بهخاطر تعویض کلید کنتور سوخته منزلمان، 800 هزار تومان پول خواسته است. چرا؟

تعطیلی باجه پست ندامتگاه تهران

شهروندی از ندامتگاه تهران بزرگ: بیش از یک ماه است که باجه پستی ندامتگاه تهران بزرگ تعطیل شده است و این امر مشکلاتی را برای مددجوبان این زندان به وجود آورده است.

فراموشی ساماندهی دستفروشان

جمعی از شهروندان فردیس کرج: از شهرداری و مسئولان انتظامی درخواست داریم با توجه به نزدیکی ایام نوروز و خریدهای مردم نسبت به ساماندهی دستفروشان و جلوگیری از هرج و مرج خیابانی اقدام کنند.

جوابیه

در پی درج پیامی در 18بهمن 1396 با عنوان «نظارت سلیقهای» روابط عمومی شهرداری منطقه2 تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: برابر مقررات مربوطه، امور مرتبط با تعیین موقعیت نصب، جانمایی و جابهجایی کیوسکها، تحت مسئولیت شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر است، ضمن اینکه براساس تصمیم شرکت مذکور، به دلیل ملاحظات ترافیکی، پنجره فروش اغلب کیوسکهای شهر تهران به سمت پیادهرو واقع شده، به استثنای تعداد اندکی از کیوسکها که به جهت محدودیتهایی که در محل نصب آنها همچون عرض کم پیادهرو، وجود موانع فیزیکی و فضای سبز در حاشیه پیادهرو است، امکان نصب آنها در حاشیه پیادهرو امکانپذیر نیست.