مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3180069333988349272

حجم نقش برایم اهمیت دارد

بازیگر نقش حاج رسول در سریال تلویزیونی «دستت را به من بده» درباره نقشش در این اثر گفت: وقتی نقش به من پیشنهاد شد، برایم ویژگی‌های تازه‌ای داشت که آن را به یک کاراکتر چند بعدی تبدیل می‌کرد. به نظرم کاراکترهای سیاه، سفید و خاکستری خیلی صاحب جذابیت نیستند، بلکه شخصیت‌هایی جذابند که مخاطب مرتب در حال گمانه‌زنی برای آنهاست و حاج رسول این ویژگی را دارد. او در معرض موقعیت‌های مختلف قرار می‌گیرد و بیننده را با چالش رو به رو می‌کند.

امین تارخ در گفتوگو با جامجم ادامه داد: این سریال مفاهیم اخلاقی را واقعگرایانه مطرح میکند و به هیچ وجه به سمت شعار پیش نمیرود. در کنار اینها کارگردانی کار به عهده آقای عسگرپور بود که با او تجربه همکاریهای قبلی را داشتم. علاوه بر آن در کنار هم تلاش میکنیم با ساخت یک مجموعه خوب یک خاطره خوبی برای مردم بر جای بگذاریم.

این بازیگر در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادهایی برای پررنگ شدن برخی خصوصیات رفتاری شخصیت حاج رسول در هنگام بازی داده اید یا نه، توضیح داد: من کلاً اهل پیشنهاد هستم، البته نه در هر کاری و نه با هر کارگردانی. خوشبختانه آقای عسگرپور،کارگردان انعطاف پذیری هستند و خیلی خوب هم مدیریت میکنند. ضمن اینکه خیلی دلسوزانه و حرفهای به حرفهای بازیگران گوش میدهند. من هم پیشنهادهایی را که به ذهنم میرسد، خواهم گفت. حال برخی از آنها قبول و بعضی دیگر رد میشود.

تارخ درباره اینکه آیا اندازه نقش بعد از این همه سال برایتان اهمیت دارد یا نه، توضیح داد: خیلی طبیعی است که حجم نقش اهمیت دارد. به عنوان مثال، اگر نقش میانهای را بازی کنیم که تاثیری در درام کار نداشته باشد، حاضر به پذیرش آن نیستم. البته منظورم این نیست که نقش اول باشد، اما قابلیت چالش را در قصه داشته باشد. یعنی به سهم خودش، حضور نقش و جایگاه و منزلت آن در سریال اهمیت داشته باشد. ضمن اینکه من هم عادت کرده ام نقش اول بازی کنم.

سریال «دستت را به من بده» در حال ساخت برای پخش از شبکه 3سیما در رمضان سال آینده است.