مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3180023695910704470

مرفاوی: استقلال مگر کم تیمی است؟

استقلال تهران امروز در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الریان قرار می‌گیرد. صمد مرفاوی، سرمربی سابق این تیم می‌گوید: بازی‌های لیگ قهرمانان بمراتب سخت‌تر از بازی‌های لیگ برتر است. در گروه استقلال هم تیم‌هایی هستند که به لحاظ اقتصادی و مالی شرایط خوبی دارند و می‌توانند بازیکنان خوبی به خدمت بگیرند، بخصوص الهلال که پرسپولیس را هم پارسال شکست داد.

او درباره گروه استقلال توضیح میدهد: امسال استقلال بازیهای سختی را در گروه D لیگ قهرمانان آسیا دارد. درست است که شاگردان شفر آخرین بازی خود را هم در لیگ برتر بردند تا با یک روحیه خوب به لیگ قهرمانان آسیا بروند، اما فکر میکنم استقلال اگر با تدبیر و منطقی بازی کند، میتواند مقابل الریان نتیجه بگیرد که امیدوارم این اتفاق بیفتد. استقلال تیم پرمهرهای است و دست مربی را در انتخاب هر تاکتیک و تفکری باز میگذارد. استقلال تیم دست و پا بستهای نیست و یکی از تیمهای پرمهره لیگ ایران به شمار میآید.

مرفاوی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال میتواند از گروهش صعود کند، جواب میدهد:امیدوارم صعود کند. استقلال مگر خودش کم تیمی است؟ استقلال تیم صاحبنام و بزرگی است و امیدوارانه باید وارد بازیهای لیگ قهرمانان آسیا شود.